Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá Studio Italia Design Svietidlá Studio Italia Design

Studio Italia Design - výrobky z Benátok

Studio Italia Design je popredným dizajnérom a výrobcom moderných svietidiel. Je to talianska spoločnosť, ktorá existuje už viac ako päťdesiat rokov. S takou dlhou životnosťou sú obsiahnuté obrovské znalosti a skúsenosti. Produkty sú dostupné vo viac ako 90 krajinách po celom svete, vďaka čomu sa Studio Italia Design stalo nesporným lídrom na medzinárodnom trhu.

Spoločnosť je otvorená rôznym potrebám spotrebiteľov. Zároveň určuje trendy v priemysle. Katalóg výrobcu je plný originálnych dizajnov, ktoré sú perfektnou kombináciou kvality, formy, funkcie a najmodernejšej technológie. Výrobky sa vyznačujú moderným, ale jedinečným a nadčasovým dizajnom. Sú nasmerovaní na všetkých, ktorí milujú zdôrazniť individualitu. Zákazník, ktorý sa rozhodne kúpiť, dostane záruku najvyššej úrovne a 100% prestíž so značkou „Made in Italy“.

Osvetlenie z dielne Studio Italia Design je potrebné mať pre každý interiér

Voľba osvetlenia nemôže byť náhodná. Preto spoločnosť pri výrobe kladie osobitný dôraz na používanie ušľachtilých materiálov. Medzi nimi sú oceľ, meď alebo sklo. Charakteristikou ponúkaných produktov je však nielen vysoká kvalita, ale aj odvážne a inovatívne vízie dizajnérov. To všetko sa premieta do elegantného a efektívneho osvetľovacieho prvku.

Studio Italia Designové svietniky - kvalita a štýl

Ateliéry Studio Italia Design vytvárajú priestor. Sú vyjadrením krásy a luxusu, preto sú vynikajúcim návrhom pre ľudí, ktorí si cenia odvážne a originálne riešenia. Spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Stojí za zmienku, že nezanechávame rovnakú funkcionalitu, pretože takéto produkty budú fungovať takmer v každej miestnosti. Môžu prísť do spálne, obývacej izby, kuchyne alebo dokonca do kúpeľne. Vďaka nim vytvoríme príjemnú atmosféru a originálny dizajn poteší aj návštevníkov.