Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Bodové svetlá Bodové svetlá

Poľská spoločnosť Spot Light začala svoju činnosť pred dvadsiatimi rokmi, v tom čase zvládla celosvetovú výrobu na trhu s osvetlením. Spokojnosť spotrebiteľov určuje stratégiu spoločnosti už mnoho rokov. Spot Light, ktorý udržiava krok s globálnym technickým pokrokom, citlivo zaznamenáva chute a túžby zákazníkov a neustále sa zúčastňuje na prestížnych výstavách, získal v mnohých európskych krajinách prestíž a vysoký dopyt po svojich výrobkoch. Lustre, lampy, svietniky, stolné lampy, stojanové lampy vyrobené pod značkou Spot Light sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou a špeciálnou estetikou a sú vybavené aj modernými energeticky úspornými svetelnými zdrojmi.

Bodové svetlá

Prepracovaný model lustra Spot Light patrí do kolekcie Buquet a je ideálny pre montáž na strop spálne a obývacej izby v provensálskom a klasickom štýle. Výrobca odporúča použitie žiarovky so 40 W základňou. Zariadenie je vyrobené z kovu a môže byť použité pre zavesené stropy. Hlavná farba výrobku je biela. Je to veľmi vynikajúci luster obsahujúce mnoho krásnych rastlinných prvkov, spodok lampy je pokrytý listami, ktoré výrazne zvyšujú dekoratívnu hodnotu. Päť svetelných zdrojov napodobňujúcich biele sviečky v kombinácii s kryštálmi visiacimi zo zdobených drôtov dáva zariadeniu jemnosť, zručnosť a vkus. Luxusné, moderné lustre nielen vyplnia interiér svojou nádherou, ale dodajú mu šarm a jedinečnosť

Závesná lampa Bodové svetlo

Príveskové svietidlo Spot Light je skvelý model patriaci do kolekcie Bali a ideálne sa hodí do stropu kuchyne a jedálne namontovaného v retro a rustikálnom štýle. Svietidlo má žiarovku so základňou E27 a výkonom 60 W. Zariadenie je vyrobené z materiálov ako sklo a kov a môže byť použité na zavesené stropy. Závesná lampa v šedej a chrómovej farbe vyzerá veľmi zaujímavo a zavesená v správnej výške dodá interiéru eleganciu. Sklenený kužeľ v tvare kužeľa dáva spodnému svetlu, ktoré sa jemne šíri v miestnosti.

Bodové svietidlo

Neobvyklý model stolnej lampy Spot Light patrí do kolekcie Fino a je ideálny pre montáž na stôl v miestnosti zdobenej moderným a high-tech štýlom. Osvetľovací prvok je zabudovaný do dizajnu a nevyžaduje nákup ďalších žiaroviek. Lampa je vyrobená z plastu a kovu so základnou šedou farbou. Oválna metolowa základňa má dve nastaviteľné plastové ramená a jeden LED svetelný zdroj. Nastaviteľné ramená umožňujú meniť polohu svetla. Energeticky úsporné zariadenie plní svoje funkcie v kancelárii, v mládežníckej miestnosti av kancelárii.

Bodové lamely

Páska Spot Light patrí do kolekcie Jenny, ideálne sa hodí na montáž do haly, haly v hale, zdobenej v high-tech a modernom štýle. Je to reflektor s LED diódami s objímkou E14 a 9 W. Pás je vyrobený zo skla a kovu s hlavnou chrómovou farbou. Zariadenie má 4 svetelné zdroje, ktorých smer možno voľne nastaviť. Konštrukcia svietidla je založená na dvoch pásoch na každom z nich sú dva reflektory, ktoré dokonale osvetľujú špecifické oblasti miestnosti. Napriek svojej malej veľkosti majú silný prúd svetla

Jedinečný model pásky Spot Light patrí do kolekcie Clear a je ideálny pre montáž na strop v miestnosti zariadenej v klasickom modernom štýle. Pás je vybavený halogénovými žiarovkami so základňou G9, výkonom 28 W. Prístroj je vyrobený zo skla a kovu v chróme. Model má zaujímavú konštrukciu založenú na jednom kovovom páse so 4 svetelnými zdrojmi obsiahnutými v pôvabných priehľadných guličkách. Bodový charakter osvetlenia vám umožňuje nezávisle nastaviť smer svetla podľa vašich potrieb. Lišta môže byť použitá v kuchyni, jedálni, mládežníckej miestnosti a chodbe.