Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

SLV Svetlá

Spoločnosť SLV z Übach-Palenberg v Severnom Porýní-Vestfálsku bola založená na trhu osvetlenia pred viac ako 30 rokmi. Široká škála produktov poskytuje individuálne riešenia osvetlenia pre obytné a vonkajšie prostredie. Ako kompletné vysokonapäťové alebo nízkonapäťové osvetľovacie systémy pre výstavbu obchodov a veľtrhov. SLV ponúka svojim klientom moderný dizajn v kombinácii s inovatívnou technológiou za rozumnú cenu.

Stropné svietidlá SLV

Stropné svietidlo SLV od nemeckého výrobcu prináša spokojnosť s minimalistickým dizajnom. Skladá sa z plochého valcového telesa, ktorého dno je pokryté sklenenou tabuľou. Svetlo prechádza sklom a je rozptýlené v miestnosti jemným spôsobom. Vytvára príjemnú atmosféru v každej miestnosti. LED svetlo môže byť tiež stmievané, takže je možné ľahko nastaviť požadovanú intenzitu veľkého svetelného zdroja. Teleso stropného svietidla SLV je na boku pokryté ľahkým textilným materiálom, ktorý má atraktívnu štruktúru. Výsledkom je, že lampa odkazuje na vintage štýl.

Závesné svietidlo SLV

Závesná lampa SLV je mimoriadne moderná. Má vysoko kvalitné detaily, ako je strieborná farebná stropná spona, textilný kábel a vysoko lesklá povrchová úprava. Vstavaná zásuvka E27 umožňuje inštaláciu na základe potrieb, napríklad vďaka energeticky úsporným LED žiarovkám. Závesné svietidlo SLV s priamym svetelným efektom dokonale zapadá do módnych aj klasických línií vybavenia a vyzerá skvele v rôznych obytných priestoroch a verejných priestoroch. Okrem jednej inštalácie sú z tejto kolekcie tiež účinné kombinácie s inými závesnými svietidlami.

SLV lampy

Nemecký výrobca SLV vytvoril svietidlo ako dekoratívne a efektívne osvetlenie schodísk alebo jednotlivých miestností. Svietidlo v tvare zrezaného kužeľa s konzolou je vyrobené z kvalitnej bielej omietky a ocele. Vyžarovanie svetla je smerované stuhnuté a vyžaruje priamo LED svetlo bez žiarenia. Kombinácia nástenných svietidiel v skupine je obzvlášť elegantná, napríklad usporiadaná vedľa seba v chodbe, mierne posunutá na schodisku alebo v priestore schodiskových balustrády. Vstavané LED diódy sú odolné a energeticky úsporné, takže poskytujú príjemný svetelný zážitok, plný komfort a optimálny svetelný efekt.

Štíhla a nadčasová nástenná lampa SLV sa vyznačuje sofistikovanou eleganciou. Teleso z ocele, textilu a polystyrénu sa nenápadne hodí, ale dokonale sa hodí do každého obytného priestoru a má elegantný dizajn a jemný výber farieb. Dva odtiene, z ktorých jeden je nasmerovaný hore a druhý nadol, poskytujú harmonickú hru teplého svetla a vytvárajú atmosféru pohody. Integrované prepínače umožňujú oddelené prepínanie horného aj dolného svetla, takže môžete získať svetlo s požadovanými svetelnými efektmi. Výsledkom je možnosť priameho a nepriameho osvetlenia, ktoré dodá štýlovým akcentom v každej miestnosti.

Svietidlá SLV

Zapustené stropné svietidlo SLV presviedča jednoduchým, ale účinným dizajnom kruhových kruhových prvkov. Okrúhly LED modul vyžaruje v strede svietidla. Je pevne spojený s úzkym bielym krúžkom. Táto konštrukcia je orámovaná ďalším bielym hliníkovým krúžkom, ktorý je mierne širší a štýlovo zatvára zapustené stropné svietidlo. Kým je vonkajší krúžok pripevnený k stropu, môže byť hlava lampy otočená do stredu. Svetlo je emitované priamo do prostredia s uhlom lúča 30˚. Modul LED je inštalovaný vo svietidle a pracuje veľmi efektívne. Stropné svietidlo má vysoký stupeň krytia IP 44 , čo znamená, že je odolný voči vlhkosti a môže byť úspešne inštalovaný v kúpeľni.

Vďaka obdĺžnikovému nástennému SLV môžete vytvoriť príjemnú atmosféru vonku. Kvalitné záhradné svetlo v modernej strieborno-šedej farbe inšpiruje kombináciu nepriameho a priameho rozloženia svetla. Inštalácia v stene vytvára rôzne aplikácie. Tento model má zabudované LED svietidlá, ktoré sa vyznačujú energetickou účinnosťou a dlhou životnosťou. Za denného svetla svietia LED diódy jasne a harmonicky, takže vonkajšia časť je dobre osvetlená. Teleso svietidla je vyrobené z hliníka a už má požadovaný ovládač LED. Model spĺňa požiadavky vysokého stupňa ochrany IP54 pre vonkajšie svietidlá.