Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá Svietidlá

Talianska spoločnosť vyrába osvetľovacie zariadenia od roku 1994 a dnes je považovaná za jednu z najúspešnejších značiek dekoratívneho osvetlenia. Úspech spoločnosti Slamp je založený na troch faktoroch: na spolupráci s renomovanými dizajnérmi, na jedinečnosti výrobku a na používaní proprietárnych materiálov. Ďalšie výhody vyplývajú z použitia inovatívnych materiálov (Opalflex, Cristalflex, Steelflex a Lentiflex).

Syntetický materiál Opalflex, transparentný ako sklo a trvanlivý ako plast, bol vyvinutý a patentovaný v laboratóriu spoločnosti. Je to netoxický, žiaruvzdorný materiál s reflexným povrchom, z ktorého pochádza väčšina kolekcií Slamp . Kryštály Swarovski, poniklovaná mosadz, eloxovaný hliník, nehrdzavejúca oceľ a zrkadlovo leštené sú tiež používané pri výrobe lampy Slamp.

Závesné svietidlá Slamp

Svietiaca lampa s originálnym vzorom napodobňujúcim drevo. Fialové svetlo je vyrobené z neobvyklého materiálu Cristalflex, je to transparentný materiál vyvinutý a vyrobený firmou Bayer Vivak. Jasné a transparentné sklo, ale ľahké a trvanlivé, čo môže byť veľmi moderný materiál, vďaka ktorému sú originálne lampy Slamp vizuálne subtílne, ľahko sa montujú a poskytujú moderný vzhľad. Výška lampy je nastaviteľná až do 140 cm. Dizajnér je Luca Mazza.

Svietiaca lampa s dizajnom. Medený tienidlo je vyrobené z nezvyčajného termoplastického materiálu získaného pri polykarbonátovom metalizačnom procese. Výsledkom tohto procesu je inovatívny materiál s úplne reflexným zrkadlovým povrchom. Zároveň si materiál zachováva flexibilitu, ktorá je najdôležitejšou vlastnosťou všetkých materiálov používaných spoločnosťou. Ďalším, ale veľmi sofistikovaným efektom sú kryštálové prívesky padajúce z ramien lampy. Výška lampy je nastaviteľná až do 140 cm. Návrhár je: Nigel Coates. Forma zariadenia je mimoriadne impozantná a môže byť dekoráciou každej obývačky a jedálne.

Striekacie stropné svietidlo

Slamp stropné svietidlo s inovatívnym dizajnom zodpovedá modernému štýlu. Biele stropné svietidlo s oranžovými prvkami je vyrobené z neobvyklého materiálu Opalflex, ktorý je kombináciou technopolyméru a sklenených kryštálov. Tento materiál zaisťuje transparentnosť skla a zároveň zabezpečuje trvanlivosť a univerzálnosť. Lampa má sklenenú žiaru a dva svetelné zdroje. Môže sa použiť aj ako nástenné svietidlo. Dizajnér je Adriano Rachele.

Striekacie svietidlo

Slamp lampa so zaujímavým africkým vzorom. Svietidlo je vyrobené z neobvyklých materiálov Cristalflex a Opalflex. Opalflex je exkluzívny patentovaný materiál získaný zmiešaním technopolymérov a sklenených vlákien. Tento materiál zaisťuje transparentnosť skla, navyše poskytuje zariadeniu pevnosť, takže užívateľ si môže užiť dlhý čas účinné osvetlenie a dekoratívny prvok. Cristalflex je technopolymér, transparentný materiál vyvinutý a vyrobený firmou Bayer Vivak. Viacfarebná lampa Slamp má predĺženú štruktúru s motívmi rastlín, hlavami rodákov z afrických kmeňov a ďalšími zaujímavými vzormi. Projektantom je Studio Job.

Sconces Slamp

Nástenné svietidlo Svietidlo s originálnym dizajnom. Priehľadný rám s modernou formou je vyrobený z výnimočného termoplastického materiálu vyrobeného špeciálnou technológiou, vďaka ktorej je jeho povrch mnohostranný. Moderný spôsob nanášania dvoch vrstiev materiálu s pevným uhlom sklonu 0,15 stupňov spôsobuje, že materiál, podobne ako voda, mení svoj tvar a farbu z rôznych uhlov pohľadu. Základ materiálu prenáša svetlo, ale zároveň ho láme, zvyšuje jas zdroja svetla a zároveň zabraňuje oslňovaniu a vytvára opaleskujúce odtiene farby. Navrhovateľ lampy je Manuel Wijffels.

Svietidlá Svietidlá