Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Siteco Lights Siteco Lights

Svietidlá Siteco

Čo sa týka typov svietidiel, Siteco ponúka mnoho variantov pre vonkajšie aj vnútorné osvetlenie. Nájdeme tu plafondy, rastrové kovania, LED panely, závesné svietidlá, šesťuholníkové svietidlá, reflektory, osvetľovacie stolíky a mnoho ďalších.

Technológia LED používaná v žiarivkách Siteco zaručuje vysokú energetickú účinnosť a efektivitu pri zachovaní prirodzených svetelných farieb a možnosti zvoliť teplotu farieb podľa vašich preferencií. Pracovný čas LED svietidiel je možné nastaviť na približne 25 000 až 50 000 hodín. Ich životnosť nezávisí od počtu štartov alebo pracovných cyklov. Problémy s trvanlivosťou môžu byť spôsobené len napájaním s príliš veľkým výkonom.

V porovnaní s tradičnými žiarovkami môže úspora elektrickej energie v žiarovkách LED dosahovať až 80% pri zachovaní optimálneho indexu zobrazovania farieb CRI.


Svietidlá Siteco

Svietidlá Siteco sú z veľkej časti určené pre mestské osvetlenie. Môžu byť použité v programoch Smart City ako súčasť zariadení pracujúcich v uzavretých systémoch. To vám umožní zadať, okrem iného, následné osvetlenie, ktoré znižuje spotrebu lámp a elektriny, pričom umožňuje poskytovať správnu úroveň svetla tam, kde je to potrebné.

Základný materiál, z ktorého sú vyrobené kovania Siteco, je polyester, dodatočne spevnený sklenenými vláknami. Použitie nastaviteľného fazetovaného reflektora pokrytého hliníkovou vrstvou zabezpečuje rovnomernosť šírenia svetelných lúčov. Získavame nielen minimálny rozptyl svetelného toku, ale tiež zvyšujeme účinnosť, ktorá poskytuje vysokú energetickú účinnosť.

Pri navrhovaní mestského osvetlenia je nevyhnutné používať svietidlá, ktoré boli špecifikované výrobcom. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť sú kľúčom k úspechu.

Svetlomety Siteco

Skriňa svetlometov Siteco je vyrobená z tlakového odliatku hliníka. Robustný dizajn zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, najmä dažďu a vlhkosti. Osobitnú pozornosť treba venovať označovaniu našich svietidiel. Symboly IP54 a IP65-67 sú prachotesné a vodotesné svetlomety. Dôležitým aspektom je tiež kalené sklo odolné voči mechanickému poškodeniu.

Použitie hliníka v produktoch Siteco umožňuje výrobu v mnohých farebných variantoch. Na rozdiel od liatinových svetlometov nekorodujú a sú oveľa ľahšie.

Siteco Lights Siteco Lights