Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

SHILO Svetlá SHILO Svetlá

Ponúkame svietidlá navrhnuté poľským výrobcom žiaroviek - značkou Shilo, ktorej sa darí na poľskom aj zahraničnom trhu. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s dvoma rozsiahlymi zbierkami svietidiel - Shilo a Dohar .

Čo charakterizuje žiarovky Shilo?

Značka Shilo vyniká moderným a elegantným dizajnom technických a dekoratívnych svietidiel. Premyslená a široká ponuka kovania z kolekcie Shilo umožňuje komplexné osvetlenie verejných a súkromných miestností. Značka je veľmi obľúbená medzi súkromnými osobami, ktoré hľadajú funkčné a zaujímavé osvetlenie, ako aj medzi spoločnosťami a architektmi. S ohľadom na tieto skutočnosti poskytuje značka trojrozmerné modely svietidiel. Lampy Shilo navrhli interiéroví architekti. Ich najväčšou výhodou je veľmi vysoká funkčnosť a vysoko kvalitné materiály, z ktorých sú svietidlá vyrobené.

Žiarovky Shilo - komplexné riešenie pre váš interiér

V ponuke značky sú rôzne tvarovky - povrchové, zapustené, závesné, systémové tvarovky a tvarovky so zvýšenou IP tesnosťou . Posledne uvedené dávajú príležitosť na osvetlenie kúpeľní a mokrých miestností. V ponuke sú navyše také populárne prípojnice a funkčné nástenné svietidlá, ktoré je možné namontovať na steny a stropy. Rôznorodé svetelné zdroje v svietidlách Shilo, ako sú halogénové, LED, energeticky úsporné a integrované LED svetelné zdroje, vám umožňujú zvoliť si svietidlo, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Výber svietidiel uľahčia podrobné technické informácie a popisy žiaroviek.

SHILO Svetlá SHILO Svetlá