Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Žiarovky Philips Žiarovky Philips

Značka Philips vyrába vysoko kvalitné svetelné zdroje. Na poľskom trhu pôsobí už viac ako 90 rokov, čo mu umožnilo získať reputáciu vďaka vynikajúcej kvalite výrobkov. Výrobca žiaroviek Philips sa vo svojej činnosti zameriava na maximálnu energetickú účinnosť a zároveň znižuje náklady a trvalo udržateľný rozvoj.

Široká škála osvetlenia

Svietidlá Philips nájdu uplatnenie v interiéri aj domácom osvetlení, ako aj v automobiloch. Vynikajúca kvalita LED svietidiel s jasnou, ale chladnou farbou získala mnoho priaznivcov, ktorí si vybrali žiarovky tejto značky. Spoločnosť Philips ponúka rôzne typy žiaroviek kvôli tvaru samotnej žiarovky, ako aj typu rukoväte. Nájdeme správny rozmer napätia v žiarovkách pre bodové osvetlenie, ako aj v tradičných klasických žiarovkách alebo čoraz obľúbenejšom LEDBulb.

Vlastnosti žiaroviek Philips

Výrobca žiaroviek Philips má vo svojej ponuke širokú škálu produktov, a preto pre nich každý môže nájsť najvhodnejší zdroj svetla. LED žiarovky so studenou alebo teplou farbou alebo s rôznym jasom sú len niektoré z mnohých návrhov tejto značky. Žiarovky Philips sú laboratórne testované a vyhovujú norme fotobiologickej bezpečnosti. To znamená, že sú vhodné pre ľudské oči a pokožku. LED žiarovky dokonale ladia s rôznymi typmi izieb, ako sú kuchyňa, spálňa alebo obývacia izba. Široká škála osvetlenia vám umožní vybrať si ten, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Ekológia a energetická účinnosť

Stojí za to si vybrať LED žiarovky, pretože je to veľmi ekologický a energeticky úsporný spôsob osvetlenia nášho domu alebo záhrady. Toto svetlo sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, čo sa prejavuje zvýšeným komfortom používania. Priemerná halogénová žiarovka používaná na bodové osvetlenie je energetická cena 35W. LED žiarovka však spotrebuje len 3,5 W na rozptýlenie svetelnej energie, čo zaručuje vysokú energetickú účinnosť.

Žiarovky Philips Žiarovky Philips