Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Penta Light Penta Light

Penta Light je talianska spoločnosť, ktorá sa môže ocitnúť v scenári svetelného dizajnu v Taliansku iv zahraničí. Uznávajúc tak vysokú kvalitu svojich výrobkov a neustále hľadanie inovácií a materiálových kombinácií, stále ponúka nové a inovatívne svietidlá. Koža, PVC, sklo alebo kov dávajú tvar elementom týchto svetelných zariadení.

Závesné svietidlá Penta Light

Moderná reinterpretácia klasického lustra. Záblesk svetla odrážajúci sa na chrómovej štruktúre cez priehľadný sklenený difuzér poskytuje veľmi príjemný účinok na oči. Závesná lampa Penta Svetlo s veľkými rozmermi poskytuje osvetlenie domácich i verejných priestorov. Inovatívny dizajn zapadá do klasického dizajnu interiéru, zaujme zaujímavou formou, ktorá napriek jednoduchým riešeniam umožňuje dosiahnuť dekoratívny efekt. Množstvo mierne klenutých ramien zakončených priehľadnou LED diódou poskytne vynikajúce osvetlenie stola v jedálni alebo väčšej kuchyni. Vďaka mimoriadnemu šarmu tohto zariadenia môže nahradiť tradičný luster v obývacej izbe alebo spálni.

Jedna z najdôležitejších svietidiel najnovšej kolekcie Penta má leštenú chrómovú kovovú konštrukciu s pieskovaným a vonkajším difúzorom z borosilikátového skla s rôznymi povrchovými úpravami. Svietidlo Penta Light je geniálny príbeh s klasickým tvarom. Cez diskrétne stavby, ktorá nebude hlavným akcentom v interiéri, bude venovať pozornosť jemnosti dizajnu a prevedenia. Krásna priehľadná zlatá alebo biela sklenená guľa opticky odrážajúca tvar gule vianočného stromu v strede obsahuje valcové svietidlo zavesené na dlhej šnúre. Ide o originálny projekt, ktorý získa srdcia mnohých používateľov, ktorí ocenia jemnosť formy a pôvodný nápad. Závesná lampa bude vyzerať krásne v malej obývacej izbe, spálni, jedálni a mládežníckej miestnosti.

Stolná lampa Penta Light

Biela stolná lampa Penta Light v kovovom prevedení so saténovým niklovým povrchom, jej štruktúra je úplne pokrytá kožou. Príjemná a diskrétna lampa, ale aj cenná a podmanivá vďaka neočakávanému použitiu pokožky. LED svetelný zdroj poskytuje príjemné pohodlie. Moderný a praktický tvar svietidla dokonale osvetľuje stôl, takže sa môžete sústrediť na čítanie, písanie, kreslenie. Správna koncentrácia svetelného toku nezaťažuje oči a umožňuje dlhú a efektívnu prácu. Optimálny uhol sklonu lampy je vhodný pre užívateľov všetkých vekových kategórií, navyše jeho vizuálna forma je úspešná nielen medzi dospelými, ale aj medzi mladými ľuďmi.

Svietidlo Penta Light

Svietidlo Penta Light s čiernym kovovým podstavcom a štruktúrou s lešteným povrchom alebo potiahnuté kožou. Stojacia lampa s 360 ° nastavením s dvojitým dnom a špičkovou emisiou v technológii LED je diaľkovo ovládaná diaľkovým ovládaním. Špeciálne a neobvyklé použitie kože v rôznych farbách, aby zodpovedali stoličke alebo pohovke na chodbe. Svietidlo má nezvyčajnú formu pre domáce zariadenie, jeho línia je tenká, ale flexibilne ohnutá s účinným svetelným zdrojom, ktorý umožní užívateľovi sústrediť sa na svoju činnosť. Toto zariadenie bude fungovať v obývacej miestnosti, kde budete môcť čítať knihu v príjemnom svetle, v jedálni dokonale rozptýli svetlo nad stolom.

Penta Light Penta Light