Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá OSRAM / Ledvance Svietidlá OSRAM / Ledvance

Nemecká spoločnosť OSRAM vyrába svetelné produkty, ktoré sú veľmi známe a populárne na svetovom trhu. Rovnako ako všetky elektrické výrobky tejto spoločnosti, majú vysoký stupeň spoľahlivosti, bezpečnosti a vynikajúcej kvality. Spoločnosť dlhé roky očakávala ovocie, aby pracovala na získaní trhu pre predaj osvetľovacích zariadení, teraz elektrické výrobky OSRAM známe a dôveryhodné po celom svete.

Žiarovky OSRAM

Opálová žiarovka OSRAM CLASSIC A 40W, nepriehľadná E27 so svetelným tokom: 415 lm, má malý svetelný zdroj. Žiarovka OSRAM určená pre rôzne kompaktné dekoratívne rámy, elegantný hruškovitý tvar s matnou žiarovkou. Používa sa na vnútorné použitie, znižuje efekt oslnenia a vyhladzuje kontrast tieňov. Navrhnuté tak, aby vytvorili útulné a pohodlné prostredie, vrátane dekorácie interiéru v rezidenčných a nebytových priestoroch, reštauráciách, hoteloch, výstavných halách.

Žiarovka OSRAM CLASSIC A 40W, E27, priehľadná so svetelným tokom: 415 lm. Žiarovka vyžaruje jasné, krásne svetlo, dáva veľa tepla, má životnosť najmenej 1000 hodín. Je to univerzálny svetelný zdroj so širokou škálou aplikácií v obytných a nebytových priestoroch, vrátane interiérov reštaurácií, hotelov, výstavných hál, veľkých kancelárií a obchodov.

OSRAM DECOR GOLD 40W E27 žiarovka so svetelným tokom: 400 lm. Na výzdobu interiérov, vrátane obytných priestorov, ako aj v reštauráciách, hoteloch, výstavných halách, veľkých kanceláriách a obchodoch, sa používa špeciálna elegantná žiarovka v tvare hrušky so zlatým krytom.

OSRAM žiarivky

Fluorescenčná žiarivka OSRAM L 18W / 950 G13 COLOR PROOF 590 mm denné svetlo. Žiarivka Používa sa tam, kde je potrebné porovnať a kontrolovať farby osvetlených objektov. Vyžaruje malý svetelný tok, môže byť použitý napr. V ordinácii zubného lekára, fotografického laboratória, tlačiarne, galérie.

OSRAM NATURA T8 L 15 / W / 76 žiarivka. Priemerná životnosť žiarivky je 20 000 hodín. Špeciálne prispôsobené rozloženie svetla robí z výrobkov svieži a chutný. Oblasti použitia žiariviek sú: pekárne, továrne na mäso, predajne mäsa, supermarkety. Je ideálny pre potravinársky priemysel.

Ledvance / OSRAM

Nemecká spoločnosť Ledvance bola založená svetelnou spoločnosťou OSRAM av súčasnosti ju vlastní čínska spoločnosť MLS Co., LTD. LEDVANCE je úplne nová značka v oblasti osvetlenia, spoločnosť je potomkom svetelnej spoločnosti OSRAM a pôsobí v 120 krajinách.

S LEDVANCE sú spojené nasledujúce produkty:

Pre veľkoobchodných, maloobchodných a maloobchodných zákazníkov

  • LED žiarovky
  • Svietidlá - vysoko intenzívny svetelný lúč, halogén, kompaktná žiarivka
  • Pripravené štandardné LED svietidlá pre obchod LEDVANCE
  • Predaj systémov riadenia osvetlenia, LED modulov, regulátorov a predradníkov pre OSRAM

Pre súkromných používateľov.

  • LED žiarovky
  • Svietidlá - vysoko intenzívny svetelný lúč, halogén, kompaktná žiarivka
  • Produkty pre inteligentný domov
  • LED svetlá.