Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Nemo Svetlá Nemo Svetlá

Nemo lampy - revolúcia medzi lampami

Nemo lampy sú posledným módnym plačom medzi dizajnérskymi lampami. Tieto minimalistické umelecké diela svojich nadšencov sa nachádzajú v každej šírke, čo dokazuje, že nadčasovosť je vždy načas. Na výber sú podlahové, nástenné a závesné svietidlá. Môžu byť umiestnené v spálni, rovnako ako v jedálni alebo v obývacej izbe - v každom mieste vznešená nádhera nástenných svietidiel a svietidiel Nemo rozjasní nudu a zlepší náladu rodinných príslušníkov. Svietidlá Nemo pripomínajú umelecké diela zhromaždené v múzeu moderného umenia - objekty spájajúce generácie, spájanie s ich krásou minulosti a budúcnosti, mládeže a skúseností.

Linescapes Horizontálne svietidlo

Linescapes Horizontálna, pravá show minimalistického remeselného spracovania, je jedným z najznámejších modelov svietidiel Nemo . Linespace Horizontal sa vyznačuje účinným a veľmi všestranným lineárnym svetelným tokom, ktorý osvetľuje okolie nielen žiarivkou žiarovky, ale aj nádherou jej nádherného dizajnu. Teleso z extrudovaného hliníka a opálový biely polykarbonátový difúzor je receptom na úspech, ktorý vyvinuli dizajnéri svetových dizajnérov pre NEMO. Biela alebo čierna povrchová úprava s prvkami v sivej farbe prináša do miestnosti eleganciu, ktorá je zatiaľ vyhradená len pre výstavné miestnosti.

Stolová lampa PANAMA MINI

PANAMA MINI, ďalšia exkluzívna ponuka zo série svetelných zdrojov NEMO - tentoraz z ateliéru Euga Design - očarí svojou skromnou, ale jasnou a očarujúcou krásou. To je vynikajúci návrh pre nadšencov futuristického štýlu, ale aj milovníci šliapania tvrdo na zemi nájdu niečo pre seba. Akonáhle dostanete nástenné svietidlá NEMO, prirodzene prichádza k stolu. A tam sa PANAMA MINI cíti najlepšie. Stolová lampa vyrobená z hliníka, s polykarbonátovým difúzorom a antireflexnou vrstvou je k dispozícii v bielej alebo čiernej farbe a perfektne dopĺňa každý interiérový dizajn. Dizajnéri z ateliéru EUGA, ako pripúšťajú, sú fascinovaní hľadaním nových riešení. V novosti nie sú žiadne pravidlá zhora nadol - hovoria, a potom pridávajú - ale nekonečné množstvo možností pre charizmatické myšlienky .

Betónová lampa BORNE BÉTON GRANDE

Tento úžasný a inovatívny dizajn bude vyzerať skvele v každej záhrade. Nadčasová forma svietidla NEMO, vytvorená v roku 1952 pre kritikov umenia z Francúzska a Indie, kombinuje energeticky úsporné LED svietidlá s univerzálnym výrazom obsiahnutým v betóne. BORNE GRANDE CONCRETE sú ručne vyrábané, každý z nich je jedinečný a má svoj jedinečný charakter.

Nemo Svetlá Nemo Svetlá