Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Murano Due Lights Murano Due Lights

Správne zvolené lampy sú jedným z najjednoduchších a najatraktívnejších spôsobov, ako zdôrazniť krásu každého interiéru.

Sochárstvo so svetlom

Svetlo formuje tvary a tvary okolo nás. Určuje štruktúru a farbu, má tiež silný vplyv na naše nálady. Svetlo lampy nám nielen uľahčuje pohyb v interiéri. To je tiež výzdoba bytu, prináša krásne predmety a detaily z tmy, otvára a zatvára priestory, sochy interiérov a tisícky spôsobov nám umožňuje vychutnať si domov.

Moody lampy Murano Due ...

... ako vzácne to bude fungovať v budovaní domácej mágie. S modernými výrobnými technikami kombinujú storočnú tradíciu ušľachtilej remeselnej zručnosti Murano, slávnej sklenenej lagúny neďaleko Benátok. Staré lampy a lustre vyrábané sklenenými fúkačmi z benátskych ostrovčekov majú v súčasnosti status umeleckých diel. Aj súčasní študenti starých majstrov pokračujú v tejto tradícii. V nových dizajnoch je ešte stále prvotriedne sklo (stále ručne fúkané) a vynikajúci dizajn sa vyznačuje nadčasovou eleganciou.

Originálne lustre Murano Due nielen osvetľujú náš dom náladovým spôsobom. To sú tiež krásne predmety, ktoré potešia vaše oči, potešia sofistikovanou formou. Práve vďaka takýmto ozdobným lampám sa zrodila viera, že osvetlenie môže byť použité na vytvorenie poetického interiéru. V tomto kontexte dopĺňajú výzdobu domu a získavajú novú hodnotu - v interiéri sa stávajú zaujímavými sochárskymi predmetmi. Sú rovnako krásne, keď horia a keď uhasia.

Farebné nástenné svietidlá Murano Due ...

... vám umožní relaxovať vo večerných hodinách. Chceme vypnúť horné svetlo a používať iba stenu, ktorá naplní vzduch jemným, odrazeným svetlom. Nástenné svietidlá vyzerajú najlepšie pri ich zostavovaní v pároch, napríklad na oboch stranách okna alebo krbu, alebo dokonca na skupinách, dokonca aj na gauči.

Príjemcovia Murano Due nám umožňujú vybrať si z najrôznejších vzorov nástenných svietidiel - od klasicky elegantných až po skutočne moderné, s abstraktnými tvarmi. Takéto osvetlenie je výnimočne dobre vhodné pre obývacie izby, ale nie len. Montované na chodbách a schodoch poskytuje väčší pocit bezpečia. To je tiež prvok, ktorý dodáva krásu do jedálne, kde to môže byť ďalším zdrojom svetla pri stole.

A konečne radu: keď idete do obchodu pre dekoratívne lampu, nerozhodujte sa rýchlo a vždy sledujte, keď svieti. Nevyberajte typické, vzorované vzory, ale vyberte si niečo originálne. Dokonca aj v najskromnejšej, nezaujímavej miestnosti stačí jedna lampa vo forme na to, aby sa stala čarovnou.