Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Meltemi Lights

Meltemi lampy - moderné interiérové osvetlenie

Amatéri funkčného osvetlenia inšpirovaní najnovšími trendmi by mali nevyhnutne venovať pozornosť očarujúcim svetlom Meltemi . Ponuka zahŕňa modely rôznych veľkostí, takže sa dajú ľahko prispôsobiť priestrannému interiéru a miestnosti s obmedzeným priestorom. Kolekcia obsahuje závesné svietidlá a štýlové nástenné svietniky, ktorým sa nedá poprieť funkčnosť. Výrobca sa zameral na vysokokvalitné plasty, čo ďalej ovplyvňuje životnosť a atraktívny vzhľad sortimentu. S lampami Meltemi sa môžete ľahko postarať o osvetlenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Meltemi sviečky - funkčné modely

Meltemi lampy sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné nástenné svietidlá. Kolekcia obsahuje modely inšpirované geometrickými trendmi s nádychom nadčasovej elegancie. Nemôžete im poprieť univerzálny charakter, pretože sa dokonale ocitnú v rôznych usporiadaniach. V predsieňach alebo v menších interiéroch môžu pôsobiť ako hlavné osvetlenie, ale fungujú aj ako ďalší zdroj svetla. Stojí za to venovať pozornosť sviečkam s jasným rámom, s chrómovanými povrchmi, ktoré navyše pomáhajú pri optickom zväčšovaní miestnosti. Môžete ich zavesiť v ľubovoľnej výške, v závislosti od architektonických špecifík interiéru. Sconces dobre ladia s klasickými úpravami, ale môžu byť aj vkusným doplnkom moderného interiéru.

Osvetlenie pre domácnosti a kancelárie

Meltemi lampy sú ideálne pre akýkoľvek interiér. S ich pomocou sa môžete postarať o funkčné a efektívne osvetlenie obývačky, spálne, chodby alebo jedálne. Obaja visí a módne modely

Svietidlá Meltemi sú vynikajúcou voľbou aj pre kancelárske priestory. S ich pomocou sa môžete ľahko postarať o príslušnú kanceláriu alebo vytvoriť správne podmienky pre prácu pre užívateľov kancelárie. Toto elegantné osvetlenie dokonale zapadne do moderných interiérov, kde sa v prvom rade počíta s funkčnosťou. Môžu byť tiež prispôsobené usporiadaniu reštauračných miestností, hotelov alebo penziónov.

Kolekcia svietidiel Meltemi splní očakávania najnáročnejších užívateľov, ktorým záleží na efektívnom a odolnom svietidle. V jednotlivých návrhoch výrobca používal materiály ako ručne fúkané talianske sklo. V dostupných modeloch zohrávajú dôležitú úlohu elegantné sklenené tienidlá, ktoré vyžarujú intenzívny svetelný tok, ktorý funguje doma aj v kancelárii.

Meltemi Lights