Doprava zdarma od €100
Viac ako 53 000 produktov
{{ aa_name() }}

Lunares Svetlá Lunares Svetlá

Lunares lampy

Svietidlá nás sprevádzali, ľudia, po stáročia. Pokračujú v tom a dokazujú svoju užitočnosť takmer na každom kroku. Ako koleso. Je však možné prísť s novým kolesom? Môžeš znovu prísť s lampou? Vynikajúci dizajnéri zo štúdia Lunares dokazujú, že áno, môžete. Potom predstavia Luna Ball gule na predaj. Len! Revolúcia, ktorú nikto neočakával. Príbeh ako z filmov.

Záhradné lopty Luna Ball

Loptičky Luna Ball sú špičkovým úspechom v oblasti úžitkového umenia. Nikdy predtým nebol každodenný život taký krásny. Len lampy Lunares dokázali vyniknúť nádhernou nádherou svetiel z temnoty histórie tým, že ukázali svetu svoju prácu: gule LUNA BALL. Loptičky Luna Ball sú sviežim a výnimočne inovatívnym prístupom k zdobeniu miestnosti. Tvar gule, dokonalý vo svojej jednoduchosti a univerzálnosti, znamená, že bez ohľadu na usporiadanie nábytku a dizajn interiéru sa loptičky LUNA Ball vždy objavia v najlepšej možnej forme. K dispozícii v rôznych veľkostiach, môžu byť ako diverzifikačným prízvukom, tak základným prvkom v interiéri. Loptičky Luna Ball sú samozrejme predovšetkým vybavením pre záhradu. Tam je ich prirodzené prostredie, kde sa cítia najlepšie. Tam bol raz príslovie: cítiť sa ako ryba vo vode . Toto príslovie sa vyvinulo pod vplyvom lunarských lámp a teraz to znie: pocit ako Luna Ball v záhrade . Lepšie odporúčanie je zbytočné ...

Dekoratívne žiarovka Luna Fire Globe

Dekoratívna žiarovka Luna Fire Globe je návrh pre dynamických ľudí. Mladé telo alebo duch. Táto neobyčajná, efektívne navrhnutá žiarovka rozjasní miestnosť celým spektrom farieb, čím prenesie severné svetlá na oblohu alebo zvýrazní hviezdnu galaxiu. Lunares lampy nikdy neboli tak kompletné ako po predstavení Fire Globe. Ohňostroj za oknom? Nuda. Teraz v móde sú ohňostroje v žiarovkách!

Japonské Tokio prívesok lampa


Priemyselné a loftové lampy nemusia byť nudné a ich štýl sa vzťahuje na normy známe už desaťročia. Lunares lampy sú toho dôkazom. Dokonale navrhnutá kombinácia elegantnej čiernej s dynamickou červenou dodáva tomuto závesnému svetlu jedinečné čaro. Napriek tomuto menu ocenia kúzlo tejto ponuky nielen reštaurácie ponúkajúce sushi a japonskú kuchyňu. Ocení ho každý, kto vidí niečo viac v každodenných predmetoch ako bežná rutina.

Lunares - Recenzie na výrobky


Sada dekoratívnych záhradných loptičiek - Luna Balls 25, 30, 40 cm + LED žiarovky
23. November 2021
Ďakujem za komentár. pridali sme možnosť výberu dodatočného kábla pri kúpe produktu.

Trojité závesné svietidlo do kuchyne BUCKET E27 60W čierna / zlatá
20. Júl 2021
Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o tieto vzácne informácie.

Sada dekoratívnych záhradných loptičiek - Luna Balls 20, 25, 30, 40 cm + LED žiarovky
18. Júl 2021
Gule sú vyrobené z odolného plastu, pretože ani keď ma uniesol veľmi silný vietor, nedošlo k ich poškodeniu. svietia denno-denne viac ako rok a stále vyzerajú rovnako dobre.

Záhradná lampa Luna ball 30 cm, dekoratívna guľa, lesklá záhradná guľa, biela, lesk
11. Máj 2021
Začal som dvoma a skončil šiestimi. odporúčam

Moderná žiariaca záhradná lopta Luna lopta 20 cm, biela
06. November 2020
Veľmi príjemná obsluha, rýchla realizácia, lampy vyzerajú na záhrade pekne, odporúčam

Lunares Svetlá Lunares Svetlá