Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svetlá Lucis Svetlá Lucis

Česká osvetľovacia spoločnosť Lucis začala svoju činnosť v roku 1999 v Brne. Jej zakladatelia si stanovili za cieľ vytvoriť originálnu a praktickú väzbu vo svojej domovskej krajine, ako aj pokračovať v tradícii českej sklárskej výroby. Od začiatku svojej činnosti sa Lucis spoliehal na mladých profesionálov v oblasti dizajnu. Výsledkom boli originálne svietidlá neobvyklých tvarov, nielen zo skla, ale aj z akrylovej, nehrdzavejúcej ocele a tkanín.

Sklenené svietidlá Lucis sú vyrobené z trojvrstvového skla, fúkané a ručne spracované. Každý sklenený tienidlo je originálne ručne vyrobené majstrom fúkaného skla, takže Lucis nenájde absolútne identické výrobky, ako napríklad tie, ktoré pochádzajú z predajných automatov. Na vrchole kvalitného skoku nových technológií a moderných myšlienok sa objavila generácia atypických kreatívnych svietidiel, ktoré sa líšia od tých starých, a to novou úrovňou funkčnosti a jedinečným dizajnom, ktorý sa premietal do najmenších detailov.

Plafonds Lucis

Polovičný a jednoduchý vo forme opálového rohožového stropu, priem. 300 mm. Tienidlo je vyrobené ručne s mimoriadnou starostlivosťou z vysoko kvalitného trojvrstvového bieleho opálového skla s práškovou základňou. Teplé farby vždy prinášajú pokoj a pokoj, takže stojí za to použiť tento typ osvetlenia.

Elegantný strop Lucis pre montáž na strop alebo na stenu má klasický dizajn. Okrúhly tvar lamy je k dispozícii v rôznych rozmeroch a má široké možnosti použitia. Český štýl v kombinácii s ručne fúkaným, lesklým trojvrstvovým sklom a dokonalým prenosom svetla osvetľuje každý interiér a je vhodný aj na verejné miesta, kde poskytuje správnu atmosféru. Je k dispozícii v bielej alebo chrómovanej farbe. Takéto stropné svietidlo krásne osvetľuje chodby v kanceláriách, na verejných miestach, ako aj v súkromných domoch, ktoré zdobia chodbu.

Sviečky Lucis

Nástenné svietidlo Lucis LED je reprezentantom českého dizajnu. Takéto nástenné svietidlo v kombinácii s akrylovým sklom a vynikajúcou priepustnosťou svetla, osvetľuje akýkoľvek interiér a je vhodné aj pre verejné miesta, kde poskytuje správnu atmosféru. Nástenné svietidlo je dostupné v troch farbách: biela, čierna, červená. Okrúhle tvary sa prelínajú s dekorom steny, ktorý sa stáva zaujímavým prízvukom bez toho, aby dominoval ostatným nábytkom v izbe. Nástenné svietidlo má subtílnu modernú formu, môže vytvoriť jedinečné svetelné akcenty a získať pohodlné osvetlenie doma. Ako viete, svietidlá sú populárne v modernom svete a takýto model dokonale dopĺňa interiér a vytvára ostrovy miestneho osvetlenia.

Nástenné svietidlo Lucis v bielom a pozdĺžnom tvare sa krásne prezentuje na stene rozptylu svetla hore / dole. Difúzor má jemnú konštrukciu z trojvrstvového akrylového skla, pričom základňa je vyrobená z ocele natretej bielou farbou. Minimalistická nástenná lampa nielen osvetlí, ale aj ozdobí steny v kanceláriách, kanceláriách, hoteloch, reštauráciách a samozrejme v súkromných apartmánoch. Steny vyzerajú najefektívnejšie, keď sú svietidlá usporiadané symetricky po celej dĺžke, aby sa vytvoril útulný interiér, ktorý je spojený s dobrou náladou, čo vám umožní dosiahnuť pozitívnu náladu.

Svetlá Lucis Svetlá Lucis