Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svetlá Kundalini Svetlá Kundalini

Spoločnosť, ktorá vyrába svetelné zdroje Kundalini bola založená v roku 1996. Je inovátorom v oblasti technológií, výskumu a vývoja v oblasti nových foriem a dizajnérskych riešení. Mladá spoločnosť je založená na nových, ekologických materiáloch, odvážnych, atypických tvaroch a farbách a kombinuje ich so sofistikovanou technológiou. Lampy Kundalini sú svetlé objekty, ktoré sa hodia do každej miestnosti. Ich tvary a farby majú pozitívny vplyv na ľudí. Všetky produkty spoločnosti sú vždy v centre pozornosti z dôvodu odvahy projektu a najneobvyklejších foriem.

Stropné svietidlá Kundalini

Stropné svietidlo Kundalini vyrobené z bieleho fúkaného skla. Základ je v čiernej, medenej alebo mosadze. Továreň ponúka svietidlo v dvoch veľkostiach: priemer 16 cm a 33 cm. Dizajnéri zariadenia sú Alberto Saggia a Valerio Sommella . Lampa s tvarom pripomína jablko s chvostom a vyzerá mimoriadne inovatívne a zaujímavé. Kombinácia mnohých zariadení na strope vytvára jedinečnú atmosféru interiéru a vytvára pocit tepla, čistoty a diskrétnej elegancie. Tienidlo je vyrobené z mliečneho skla. Svieža a zaujímavá forma odkazuje na prírodu. Táto lampa sa stala pýchou mnohých prestížnych inštitúcií, veľvyslanectiev, bánk a úradov.

Závesné svietidlo z kovu, odtiene sú vyrobené z matného skla. Továreň ponúka svietidlo v dvoch farbách: biela a mosadz. Typ svietidla LED 12 x 4,5 W. Lampa vyzerá mimoriadne impozantne, na konci má dvanásť ohnutých ramien, na ktorých sú umiestnené svietidlá, ktoré dokonale rozdeľujú svetlo v miestnosti v rôznych smeroch. Svietidlo je vhodné na osvetlenie stola v jedálni alebo v obývačke a vo väčšej kuchyni ho môžete úspešne nainštalovať na chodbu.

Stojací lampa Kundalini

Kundalini podlahová lampa z polyuretánu s vnútorným oceľovým jadrom. Tienidlo je vyrobené z matného plexiskla. Továreň ponúka tieto farby: biela, čierna alebo oranžová. Lampa Kundalini upúta oko a zapadá do každej miestnosti. Skladá sa zo symetrickej, elegantne tvarovanej trubice z plexiskla. Lampa dáva svetlo nepriamo priamo hore a dole. Horný otvor prenáša všeobecné svetlo v miestnosti, napríklad spodný otvor môže slúžiť ako svetlo na čítanie. Farebný difúzor dodáva miestnosti farebný dotyk.

Stojacia lampa Kundalini je predovšetkým ako ručné, harmonicky tvarované sklolaminátové krytie. Kombinácia 150W a troch 60W žiaroviek zabezpečuje optimálne zvýraznenie mimoriadneho difuzéra. Intenzita svetla môže byť riadená stmievačom.

Nástenné svietidlá Kundalini

Funkčnosť a estetika kombinujú elegantné nástenné svietidlá Kundalini. Brilantný dizajn pochádza od dizajnérov Aquila Alberg , medzinárodnej dizajnérskej a architektonickej spoločnosti z Milána. Materiál svietidiel je tvorený laserom rezaným kovom, obieha matný mliečny metakrylový difuzér a čiastočne ho odhaľuje, vďaka čomu sa do miestnosti uvoľňuje príjemne rozptýlené svetlo. Stredné svetlo je ideálne pre osvetlenie obývacích izieb a spální, ako aj chodieb a vstupných priestorov. Kovové telo je pokryté lesklým technopolymérom a je dostupné v rôznych farbách. Svetlo z lampy je dokonalým doplnkom k stojacej lampe s rovnakým názvom. Talianska spoločnosť Kundalini je známa realizáciou veľkolepých dizajnérskych nápadov v kombinácii s najnovšími technológiami.

Novinkou je nástenná lampa s inteligentným obrysom. Difúzor namontovaný na dvoch lakovaných plechoch je vyrobený z termo-opálového plexiskla. Fluorescenčná žiarovka 40 W. Vďaka fluorescenčnej kruhovej trubici je úsporná spotreba energie a je najvhodnejšia pre dlhšie obdobia používania.

Svetlá Kundalini Svetlá Kundalini