Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Kartell Lights Kartell Lights

Môžete znovu objaviť lampu?

>

Odpoveď je áno! Ako dôkaz tu môžete prezentovať lampu Kartell, spoločnosť spolupracujúcu s najprestížnejšími dizajnérmi z celého sveta, ktorá okrem iného ponúka stoličky a iné domáce doplnky. Značku Kartell, ktorá je ľahko rozpoznateľná vďaka svojmu jedinečnému štýlu, má pobočky v 130 krajinách po celom svete. Každá položka má svoju vlastnú jedinečnú dušu, ktorá ju odlišuje od stoviek generických projektov konkurenčných podnikov. Pozrime sa na niekoľko návrhov.

Kartell lampy

Jedinečnosť je neoddeliteľným atribútom svietidiel Kartell. Napríklad KABUKI, lampa s mimoriadne dych berúcou tkanivovou štruktúrou podobnou čipke, s perforovaným povrchom, cez ktorý rozptyľuje svetlo. KABUKI, ktorá je asi 164 cm vysoká, v závislosti od dopadajúceho svetla, pripomína Eiffelovu vežu alebo sklenený mrakodrap. A to nie je všetko - koľko ďalších asociácií so svetom Ďalekého východu, budhizmu, Thajska, Indie! Určite každý uvidí v KABUKI svoj vlastný obraz krásy.

CINDY - tento názov bude vždy priradený k supermodelke. Návrhári lampy však hovoria: dajte si pozor ! Sú pripravení zničiť existujúci poriadok. Ak chcete, aby sa slovo Cindy odteraz spájalo s ... kovom. Mimoriadne krásny a ušľachtilý vzhľad, stojí za to pridať. Dekoratívna lampa, ktorá je k dispozícii v šiestich farbách, vyžaruje ticho vyhradené len pre hviezdy. Samozrejme, tí na oblohe. Kombinácia klasickej krásy s extrémne moderným a zároveň nadčasovým dizajnom sa zdá byť receptom na úspech. CINDY. Pocta hviezdam. Hollywood a obloha.

Bol čas na hviezdy, takže je čas na planéty. PLANET lampa, navrhnutá Tokujin Yoshioka, predstavuje to, čo je na planétach jedinečné. Kombinácia dokonalého tvaru lopty, v tomto prípade umiestnená asi 125 cm nad zemou a dynamika, ktorá sa odohráva na povrchu každej planéty. Táto dynamika je život, energia a jedinečnosť sú viditeľné na štruktúre ktorej PLANET sa skladá. Trblietavé ako diamant, to sa vzťahuje na uhlie, ktoré dopĺňa len rozmanitosť v duchu tohto malého umeleckého diela.

Čas na jedinečnosť. Čas pre svietidlá Kartell.

Kartel lampy sú prejavom túžby, ktorá dominuje medzi ľuďmi v dnešnom svete. Túžba vidieť niečo zvláštne, objekt, ktorý pritiahne pozornosť nie s cenou, ale s kvalitou. Jedinečnosť. To je to, čo sú Kartell lampy. Snaha o individualitu prostredníctvom jedinečnosti.

Kartell - Recenzie na výrobky


Glamour Stolová lampa Kartell BOURGIE Transparentná
04. Apríl 2018
Lampa je nádherná.

Kartell Lights Kartell Lights