Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Ingo Maurer Svetlá Ingo Maurer Svetlá

Veselá spoločnosť motýľov, lampa na transparentných krídlach plávajúcich v priestore, sú nádherné lampy a lustre vytvorené veľkým umelcom Ingo Mourerom. Majstrove myšlienky obsiahnuté v moderných projektoch fascinujú a nenechávajú nikoho ľahostajného. Môžu byť bezpečne priradené k plastike zo svetla. Diela sú bezchybné, harmonické a dokonalé, takže existuje absolútna istota, že majster dokáže premeniť ktorýkoľvek zo svojich snov na svetlo. Diela tejto značky sú zdobené mnohými interiérmi. Tieto výtvory a inštalácie osvetľujú stanice metra, interiéry hotelov, zoznam objektov zdobených jeho dielami je nekonečný.

Závesné svietidlá Ingo Maurer

Visiace svietidlo Ingo Maurer je osvetlené motýľové svietidlo, ktoré sa skladá zo sklenenej žiarovky, plastového krúžku a ručne vyrobených motýľov. Poskytuje priame osvetlenie miestnosti. S dizajnérom závesných svietidiel Johnny B. Butterfly vytvoril zariadenie s dôkladným spracovaním, takže prvky závesnej lampy vyzerajú klamlivo reálne a vo svojej relatívnej polohe vytvárajú dojem doslova roja hmyzu okolo lampy. Charakteristická závesná lampa Ingo Maurer tiež presviedča v oblasti svetelnej techniky, pretože vďaka svetelnému kruhu prenáša komplexné, harmonické svetlo v miestnosti. Kontúry troch hmyzu vytvárajú veľký odraz na stene.

Závesné svietidlo Ingo Maurer je nezvyčajné a veľmi individuálne osvetlenie. Žiarovka je jemne pokrytá saténovým skleneným valcom. Vzhľadom k tomu, stropné svetlo vytvára veľmi dobré svetlo v miestnosti, je najlepšie použiť ho nad stolom. Súprava obsahuje 80 listov tlačeného japonského papiera. Zvláštnosťou týchto stránok sú dve stránky s grafikou Bruna Munariho vytlačené v roku 1960.

Nástenné svietidlá Ingo Maurer

Nástenné svietidlo Ingo Maurer je eliptické svietidlo na stenu a dáva nielen svetlo, ale aj tieň, pretože umelecké dielo vytvára kompozície z elipsy a kruhu, keď svieti. Lampa sa skladá z dvoch hliníkových diskov. Ten väčší je pripevnený na stenu a menší s LED diódami je k nemu pripevnený pomocou magnetov. Svetlo padá na veľký disk a potom sa jemne uvoľní do miestnosti bez oslnenia. Nástenná lampa bola navrhnutá v roku 2017 Ingo Maurerom , ktorý bol inšpirovaný zatmením Mesiaca, čo zapríčinilo, že sa hralo so svetlom a tieňom. Ingo Maurer, podobne ako mnohé iné projekty, zanecháva priestor pre osobné nápady a kreatívny dialóg všetkých položiek a nábytku v jednej miestnosti.

Stolová lampa Ingo Maurer pre USB batériu

Zvláštnosťou USB stolnej lampy Ingo Maurer a Moritz Waldemeyer je zachovanie romantickej atmosféry sviečky, napriek tomu, že využívajú najmodernejšie technológie. Stolová lampa vyrobená z kovu a plastu sa skladá z tenkej čiernej tyče, na ktorej vrch sa zdá, že plameň horí. Tento efekt vytvára doska so 128 malými, šikovne naprogramovanými LED diódami, ktoré nielenže napodobňujú blikanie sviečok, ale aj jas sviečky. Vďaka tomu dva displeje dávajú prekvapivo realistickú žiaru sviečky. Lampa poskytuje fascinujúce svetlo doma pri večeri a dodáva príjemnú atmosféru.

Ingo Maurer žiarovky

  • Štandardná halogénová lampa Ingo Maurer A60 35W 24V E27 mat. Žiarovka pre Ingo Maurer Lucellino má červený kábel, ktorý je vhodný pre stolovú verziu 44 cm a pre stenovú verziu má dĺžku 27 cm. Priemerná životnosť 2000 hodín. Trieda energetickej účinnosti C.
  • Ingo Maurer A60 10W 24V E27 halogénová žiarovka matná. Náhradné žiarovky pre osvetlenie Ingo Maurer sú nízkonapäťové halogénové žiarovky. Priemerná životnosť 5000 hodín. Trieda energetickej účinnosti C.
  • Halogénová žiarovka Ingo Maurer G120 42W 230V E27 čiastočne matná, ekvivalentná bežnej 60W žiarovke. Táto veľkoformátová halogénová žiarovka s dekoratívnym, čiastočne matným povrchom bola špeciálne navrhnutá pre závesnú lampu Ingo Maurer Savoie .
Ingo Maurer Svetlá Ingo Maurer Svetlá