Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Imperial Lights Imperial Lights

Spoločnosť IMPERIAL, ktorá vyrába osvetľovacie produkty, bola založená v roku 1993 dvomi bratmi Królom. Všetky komponenty pre výrobné výrobky, s výnimkou elektronických predradníkov, káblov a štítkov, sa vyrábajú nezávisle. Spoločnosť používa na výrobu predradníkov iba kvalitné elektronické súčiastky, napr. Osram, Philips. Cieľom činnosti IMPERIAL je vyrábať výrobky najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny. Spoločnosť sa rozhodla pre samo-lakovacie výrobky pomocou technológie práškového lakovania, vďaka čomu ponúka zákazníkom celý rad farieb RAL.

Továreň vyrába dekoratívne sklo, sklenené krúžky a iné dekoratívne doplnky a pomocou vákuovej depozície vytvára odrazy. Dve montážne linky zabezpečujú možnosť výroby štandardných kovaní a originálnych výrobkov. Bohatá predajná ponuka má dopyt po vybavení: kancelárie, obchody, banky atď.

Imperial bodové svetlo

Imperial lampa (bodová LED) určená pre trojfázové vodiče s montážou na strop. Svietidlo je vyrobené z ocele a lesklého hliníka, štandardná farba karosérie je šedá, ale k dispozícii sú aj iné farebné prevedenia. Lampa má elektronický integrovaný regulátor. Stupeň ochrany je IP20. Svietidlo má priame osvetlenie s možnosťou nastavenia smeru svetla symetricky rozloženého. Uhol svetelného lúča je: 16 ° / 24 ° / 36 ° / 54 °. Tento model sa používa v obchodoch, múzeách, výstavách a môžete tiež nainštalovať takúto lampu doma.

Závesné svietidlo Imperial - plafond

LED závesné svietidlo s opálovým difúzorom. Zdrojom svetla je LED modul: Philips, Osram . Skriňa je vyrobená z ocele a hliníka a je dostupná vo všetkých farbách. Štandardná dĺžka závesného setu - 1,5 metra. Voliteľná priama alebo nepriama verzia. Svietidlo má vysoké, kvalitné, energeticky úsporné biele LED svetlo. Kovanie má okrúhly tvar a je vhodné na inštaláciu v kanceláriách, verejných budovách, obchodoch, hotelových recepciách a súkromných apartmánoch. Kovanie Imperial je vybavené elektronickým integrovaným regulátorom.

Nástenné svietidlá Imperial

LED nástenné svietidlo Imperial pre montáž na stenu v čiernej farbe s interiérom v oranžovej farbe. Tento nástenný držiak má moderný a zaujímavý tvar, vďaka ktorému sa dá inštalovať v interiéroch zdobených rôznymi štýlmi. Imperial nástenné svietidlo je vyrobené z ocele a hliníka, takže bude slúžiť užívateľovi na dlhú dobu. Nástenné svietidlo môže mať priamy alebo nepriamy smer osvetlenia so symetrickým rozložením svetla. Takéto atraktívne nástenné svietidlo môže zdobiť steny obývacej izby, haly, kancelárie.

Nástenné svietidlo Imperial LED je vyrobené z odolných vysoko kvalitných materiálov: ocele a hliníka. Základná farba je čierna, ale je možné objednať lamu v inej farbe. Stupeň ochrany je IP20, čo znamená, že sa môže používať len v miestnosti. Nástenné svietidlo poskytuje symetrický lúč svetla. Designové nástenné svietidlo má pútavý tvar, ktorý sa dokonale nachádza v klasických, priemyselných a podkrovných interiéroch. Čierne svietniky dokážu vytvoriť príjemnú a ľahkú atmosféru v miestnosti. Svietidlá v čiernej farbe budú dobre vyzerať v kancelárii, spálni alebo obývacej izbe, jemne zdôrazňujú dekor miestnosti.

Imperial Lights Imperial Lights