Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

GTV lampy GTV lampy

GTV, jeden z poľských lídrov v oblasti LED osvetlenia, predstavil širokej škále dvoch riešení určených pre investičné témy, zapečatené svietidlo pre žiarovky LED T8 Hagen, ako aj odolné a úsporné žiarovky LED T8 v skle: rozmery 60 a 120 cm, výkon 10, 20 wattov.

Pri výbere osvetlenia sa architekti, dizajnéri a investori riadia takými parametrami, ako je výkon, svetelný tok alebo teplota farby, ale čoraz viac sa zameriavajú na ekonomické využitie a nízku spotrebu energie konkrétneho svietidla alebo zdroja svetla. Nová séria GTV je odpoveďou na tieto potreby, ktorá je určená pre investície ako sú kancelárie, sklady a priemyselné budovy.

Žiarovky GTV

  • Žiarovky GTV Hagen 236 sú ochranným prvkom určeným na prácu v náročných podmienkach. Svietidlo je určené pre osvetlenie miestností s vysokou vlhkosťou a prachom, napr. Priemyselné dielne, sklady, sklady a dielne, pivnice, kotolne, vodárne. Má vysoký stupeň krytia IP65, čo znamená, že je odolný voči vlhkosti. Pracuje s dvomi jednostrannými LED žiarovkami T8.
  • T8 LED sklenené žiarovky sú príjemné pre oči, šetrné k životnému prostrediu a hospodárne z finančného hľadiska
  • Svetelné zdroje s LED diódami T8 10 a 20W a vstavaným radiátorom, navrhnuté pre svietidlá so zásuvkou G13, sú inovatívnou náhradou tradičných žiariviek. Vyznačujú sa emisiami neutrálnych farieb, s intenzitou 900 lm pre žiarivky s 10 wattovými žiarovkami a 1800 lm pre žiarovky s 20 wattmi. Nový návrh GTV sa vyznačuje širokým uhlom podsvietenia 270 °. Žiarovky GTV LED T8 sú vhodné pre kancelárie, hotely, reštaurácie a iné verejné priestory. Užívatelia ich chvália za svoj dizajn, funkčnosť, dlhú životnosť až 40 000 kusov. hodín.

LED žiarovka GTV G125-8

LED žiarovka s priemerom 125 mm. pre lampy a lustre. Ideálne pre dekoráciu interiéru kaviarní, barov, reštaurácií a obytných priestorov. LED žiarovka s priemerom 125 mm. pre lampy a lustre. Ideálne pre interiérové dekorácie kaviarní, barov, reštaurácií a obytných priestorov. LED žiarovka s výkonom 8 W, závit: E27, svetelný tok: 810 Lm. Životnosť žiarovky je 40 000 hodín, uhol osvetlenia: 360 °, tvar žiarovky: priehľadná guľa.

LED panely GTV

LED panel KING 42W s mikroprismatickým difúzorom pre osvetlenie verejných, priemyselných, skladových a iných budov. Zapustené svietidlo pre stropy Armstrong. Výkon panelu je 42 W, vysoký stupeň ochrany pred vlhkosťou, IP: IP54, uhol osvetlenia: 120º, svetelný tok: 3200 lm. Typ inštalácie: vstavaný materiál karosérie: hliník v bielej farbe.

LED panel GTV PRINCE 40W je ultratenký LED panel, vďaka svojim rozmerom umožňuje výrazne ušetriť priestor na strope, ako aj inštalovať panel na stenu. Výkon: 40W, ochrana proti vlhkosti, IP 40, svetelný tok: 3200 lm. Materiál skrine je hliník v matnej bielej farbe.

Tesná LED lampa GTV

LED svietidlo so širokou škálou aplikácií, môže byť použité na osvetlenie skladov, výrobných miestností, umývačiek áut a ďalších. Je dobre chránený pred vlhkosťou a prachom, má stupeň ochrany proti vlhkosti IP67. Výkon lampy: 36 W, uhol osvetlenia: 120º. Svietidlo je vyrobené z hliníka a plastu v šedo-bielej farbe.