Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Glashutte Limburg Lights

Glashutte Limburg je svetoznámy nemecký výrobca výrobkov zo skla. Sortiment spoločnosti predstavuje výbojky najvyššej kvality v stručnom štýle. Výrobca je súčasťou priemyselnej skupiny, ktorá zahŕňa také populárne mená na trhu s osvetlením ako Bega a Boom. Spoločnosť Glashutte Limburg si uvedomuje dôležitosť udržania konkurencieschopnosti na rýchlo rastúcom trhu s osvetlením, a preto stanovuje najvyššie štandardy, kvalitu svojich výrobkov a zameriava sa výlučne na vývoj koncepcií, dizajnu a dizajnu.

Hliník, nehrdzavejúca oceľ a meď sú považované za najobľúbenejšie kovy na viazanie a pridávajú funkčnosť k vytvoreniu spoločnosti. Hlavným materiálom, ktorý inšpiruje dizajnérov nových kolekcií, je samozrejme sklo, ktoré odlišuje vlastnosti ako: tvrdosť, trvanlivosť, schopnosť meniť farbu a šetrnosť k životnému prostrediu.

Glashütte Limburg sa špecializuje na výrobu závesných svietidiel, stolových lámp, nástenných svietidiel, stojacích lámp a lustrov. Osvetľovacie zariadenia tejto značky možno vidieť na mnohých verejných miestach: v hoteloch, múzeách, ústavoch, rekreačných zónach. Vďaka dokonalému vzhľadu, stručnosti štýlu a spoľahlivosti budú perfektným doplnkom každého moderného interiéru domu.

Nástenné svietidlá Glashutte Limburg

Nástenné svietidlo Glashutte Limburg sa prezentuje úzkym, zakriveným a polkruhovým veľmi diskrétnym tvarom, ktorý je nenápadný. Toto nástenné svietidlo je možné použiť takmer vo všetkých obytných priestoroch a možno ho kombinovať s rôznymi zariadeniami. Difúzor je vyrobený z pravého krištáľového skla a má biele matné vnútorné strany. Teplé biele svetlo vyžaruje dopredu a vo veľkom polomere hore a dole, takže svetlo pôsobí ako nepriame osvetlenie, neoslňuje a vytvára príjemnú atmosféru. Lampa je energeticky úsporná kompaktná žiarivka.

Nástenné svietidlo Glashutte Limburg presviedča nielen svojím jednoduchým dizajnom, ale aj prvotriednym spracovaním vysoko kvalitných materiálov. Teleso svietidla je pochrómované z hliníka. Valcové tienidlo svietidla svietidla je vyrobené z fúkaného mliečneho skla a rozptyľuje rozptýlené svetlo, ktoré je obzvlášť príjemné a útulné. Stupeň ochrany je IP44, čo znamená, že svietidlo je odolné voči vlhkosti a môže byť inštalované v kúpeľni.

Nástenné svietidlo Glashutte Limburg vyrobené z kvalitného kovu, ktorý je voliteľne dostupný v bielej alebo hliníkovej farbe. Masívne, pololesklé fúkané sklo je tienidlo. Vďaka vysokej kvalite spracovania komponentov zaisťuje nástenné svietidlo dlhodobé a bezproblémové používanie.

Vysoká svietivosť Sconce Glashutte Limburg je ideálnym riešením osvetlenia schodísk a chodieb. Je obzvlášť štýlový medzi dverami alebo radmi okien. Svietidlo je vyrobené z bieleho kovu. Tyčovitá štruktúra je esteticky maskovaná ručne fúkaným mliečnym sklom. Dokonca aj rozptýlené svetlo sa odráža v kompaktnej žiarivke. V závislosti od zvolenej farby žiarovky môžete získať rôzne nálady.

Lampy Glashutte Limburg - strop

Stropné svietidlo Glashutte Limburg je vybavené ukľudňujúcim svetlom vďaka vysokému, kvalitnému sklu. Prístroj má dve halogénové žiarovky, ktoré poskytujú príjemné, teplé, biele svetlo. Stropné svietidlo sa vyznačuje jednoduchou konštrukciou a vysokým, kvalitným materiálom. Tenká opaleskujúca vrstva uzavretá v dvoch vrstvách krištáľového skla môže jemne, jemne a rovnomerne rozptýliť svetlo v miestnosti. Tieto viazania sa často používajú na chodbe, vytvárajú príjemnú atmosféru a priťahujú oko vďaka jasnému estetickému dizajnu.

Glashutte Limburg lampy - závesné

Závesná lampa Glashutte Limburg je ideálnym osvetľovacím stolom a jedálňou. Inštaluje sa v kuchyni, ponorí stôl do útulného osvetlenia zóny a zároveň zabezpečí harmonické osvetlenie miestnosti. Aj v obývacej izbe nad konferenčným stolíkom začínajú efektívne fungovať výhody osvetlenia závesného svietidla. Táto lampa tiež trápi oko svojou zdržanlivou eleganciou. Semi-permeabilné odtiene, udržiavané v klasickej bielej farbe, prívesky, vytvárajú harmonický celkový obraz.

Glashutte Limburg Lights