Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Galéria Svetlá

Factory Gallery bola založená v roku 1990 na ostrove Murano. V súčasnosti je Galéria súčasťou koncernu Firme di Vetro, ako spoločnosti, na ktorej sú založené modernistické modely. Továreň je stelesnením najlepších tradícií štýlu, zručností a individuality talianskych majstrov.

Starostlivo rafinované línie kovania, jemné spracovanie skla Murano pre každý luster Galérie a najmenší dizajn každého prvku dávajú vzniknúť jedinečnému štýlu tejto talianskej továrne. Továrenské svietidlá sa vyznačujú klasickými, vylepšenými líniami v kombinácii s modernou víziou, slobodou formy a použitím vlastností nových aj starých materiálov vytvárajú vynikajúce klasické lampy, ktoré spĺňajú požiadavky času.

Dnes je množstvo svietidiel tak veľké, že ich môžete použiť na realizáciu najúžasnejších projektov. Lustre, svietniky umožňujú vyplniť obytný priestor jemným svetlom, ktoré poskytuje pohodlie a pokoj. Exkluzívne nástenné a nástenné svietidlá prinášajú pracovné prostredie v kanceláriách, kaviarňach a obchodoch harmóniu a štýl. Sklenené lustre vytvárajú atmosféru luxusu doma, v hale alebo v reštaurácii.

Galérie závesné lampy

Závesná lampa Galéria dokonale reprezentuje štýl práce talianskych dizajnérov osvetlenia. Mimoriadne sfarbenie svietidla sa zlatom leskne a priťahuje oko zaujímavým pozdĺžnym tvarom. Táto výnimočná lampa sa môže stať praktickým osvetlením pre jedáleň, spálňu, kuchyňu, detskú izbu a chodbu. Sklenený rám závesnej lampy Galéria jemne zobrazuje farby jantáru, ktoré dávajú pekné osvetlenie pre oko v modernistickom štýle. Šírenie svetla má dobrý vplyv na ľudskú psychiku, umožňuje vám upokojiť sa a relaxovať po náročnom dni práce a učenia.

Galéria luster

Červená galérie luster z fúkaného skla s chrómovými doplnkami a sklom, sofistikované ohnutými ramenami, odráža rysy modernistické a glamour štýle. Krištálové prívesky umiestnené pod lustrom sú zaujímavým vizionárskym akcentom dizajnéra. Luxusný luster nie je len praktickým osvetlením pre malú obývaciu izbu a jedáleň, je to jedinečná výzdoba, ktorá dáva interiéru ducha modernosti a rafinovanosti. Dizajnér sa postaral o každý detail, použil tri svetelné zdroje, ktoré krásne zdôrazňujú štýl interiéru a harmonizujú s ostatnými dekoratívnymi prvkami.

Nástenné svetlá galérie

Nástenné svietidlo Galéria má elegantný dekor, ktorý dodáva celému rámu nádheru. Takýto zložitý prízvuk v obývacej izbe alebo spálni diskrétne šíri svetlo a dokonale zdobí stenu. Nástenné svietidlo podobné štýlu klasicizmu úspešne kombinuje s prvkami škandinávskej a provensálskej dekorácie. Biele - transparentné zafarbenie svietidla vyrobeného zo skla visiaceho z kovového čierneho držiaka zdôrazňuje umelecký zmysel dizajnéra, ktorý pomocou univerzálneho dizajnu vytvoril úžasné nástenné osvetlenie.

Nástenné svietidlo Galéria transparentné sklo so zaujímavou ozdobou okolo okrajov krásne svieti, keď sa pripojíte k sieti. Kovové upevnenie je takmer neviditeľné, s dôrazom na jemnosť svietidla a nezvyčajné čaro, ktoré prináša do interiéru obývačky, do spálne sály. Dá sa povedať, že ide o nástennú lampu s dušou, ktorá vyjadruje myšlienku dizajnéra, ktorá sa určite vyznačovala citlivosťou na krásu. Zlatý alebo čierny prízvuk v spodnej časti lampy mu dodáva nezvyčajný charakter a eleganciu.

Galéria Svetlá