Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Foscarini Svetlá Foscarini Svetlá

Spoločnosť vyrábajúca svietidlá Foscarini bola založená v roku 1981. Sídlo spoločnosti sa dnes nachádza v Benátkach na známom ostrove Murano. Dvaja dizajnéri sú zodpovední za medzinárodný úspech značky: Alessandro Vecchiato a Carlo Urbinati. Foscarini sa zameriava na materiály najvyššej kvality. Široká ponuka značky je určená pre zákazníkov, ktorí hľadajú nezvyčajné riešenia osvetlenia pre súkromné domy a komerčné priestory. To, čo robí túto značku výnimočnou, je dynamika, kreativita a kreativita.

Sortiment spoločnosti zahŕňa nástenné, stolové, podlahové a stropné svietidlá. Projekty kombinujú logický prístup k dizajnu a tvorivej predstavivosti. Úlohou dizajnérov je prebudiť čisté a pozitívne emócie v ľudskej bytosti. Lampy Foscarini sú klasické, moderné. Lampy tejto značky kombinujú najvyšší, najkvalitnejší a moderný štýl.

Závesné svietidlá Foscarini

Závesná lampa Foscarini je menšia verzia ikonického lustra. Konštrukcia je vyrobená z hliníka a lakovanej ocele. K dispozícii v troch farbách: čierna, hnedá a zlatá. Projekt výnimočnej formy a perfektných proporcií. Kovový difúzor, prelamované. Svietidlo je dostupné v troch variantoch: zlato, meď, grafit. Nastaviteľná dĺžka zavesenia. Základné nástroje charakterizujúce kreatívne filozofie dizajnérov kombinujú rôzne oblasti umenia.

Závesná lampa Foscarini s tvarom odkazuje na horiacu baterku, olympijský plameň. Kovová konštrukcia a hrubý odtieň priťahujú oko. 3 farebné možnosti: biela, sivá, hnedá. 3 veľkosti difuzéra, každý dostupný ako samostatný produkt. Nastaviteľná dĺžka zavesenia. Tento produkt je spojený so závažnosťou a štýlom podkrovia. Dizajn pochádza od dvoch dizajnérov Paola Lucidiho a Luca Pevere.

Odolné svietidlo Foscarini s tienidlom z plastu. Tvar pripomína dlhý kužeľ s pozdĺžnou trubicou, v ktorej sú prvky skryté. Skutočnosť, že rám je pokrytý gumou, uľahčuje čistenie lampy. Hladká štruktúra je nápadná, lampa vyzerá moderne a štýlovo. Vyšší stupeň krytia IP44 dáva možnosť inštalácie do kúpeľne, pretože svietidlo je odolné voči vlhkosti. Lampa je k dispozícii v troch farbách. Jantárovo žltá farba tienidla je príjemná na pohľad, pomôže vám relaxovať a vychutnať si atmosféru pokoja a relaxácie.

Stolová lampa Foscarini

Dekoratívna stolná lampa Foscarini je vyrobená z farebného ABS a polykarbonátu pokrytého kovom. Polopriehľadné tienidlo, dekoratívne prvky pripomínajúce špirály, ktoré neprechádzajú svetlom. To vytvára zaujímavú hru svetla a tieňa v miestnosti. Výrobok je vybavený stmievačom. Dizajnér menom Werner Aisslinger kombinuje klasickú formu s inovatívnou technológiou. Lampa funguje dobre v moderných a klasických interiéroch.

Stolová lampa Foscarini

Moderná podlahová lampa Foscarini je k dispozícii v štyroch farbách. Dve verzie: s tradičným vypínačom alebo dotykovým stmievačom. Zaujímavá možnosť pre klasickú podlahovú lampu. Tenký kmeň žiarovky vyzerá ako strom. Výrobok je vyrobený z lakovanej ocele a organického materiálu. Táto práca dizajnérov Ludovica + Roberto Palomba bude pracovať v obývacej izbe aj v spálni.

Plafony Foscarini

Na osvetlenie interiéru kúpeľne sa dá použiť mnoho svietidiel Foscarini. Povrchy tohto výrobcu majú vysoký stupeň ochrany a sú odolné voči vlhkosti.

Plafond Foscarini je okrúhly tvar, ktorý dokonale rozptyľuje svetlo. Mliečne biely tienidlo bolo vyrobené z dvoch prekrývajúcich sa diskov. Na jeho realizáciu bol použitý trvanlivý a ľahko čistiteľný polykarbonát. Tento materiál je odolný a ľahký, bol vytvorený tak, aby nepoškodzoval životné prostredie.

Strop Foscarini o sile možností. Kovový držiak sa nachádza na tieni, ktorý bol zhotovený sieťotlačou. V strede je ozdobený prvok spájajúci rovinu s upevnením. Mnohé tvary a farby umožňujú kombinovať ich v umeleckej, štýlovej melanze.

Strop Foscarini s unikátnym geometrickým tvarom vznikol vďaka inšpirácii dizajnéra fascinovaného starou televíziou s katódovou trubicou. Strop je vyrobený z polykarbonátu, vďaka priesvitnému podkladu svieti jemným rozptýleným svetlom. Tienidlo vpredu v jednej farbe. Na výber sú dve farby: biela alebo čierna. Je to dizajn od Josepha Forakisa a bude skvelým riešením pre moderné a minimalistické interiéry.

Foscarini Svetlá Foscarini Svetlá