Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svetlá Fontana Arte Svetlá Fontana Arte

Talianska továreň na osvetlenie Fontana Arte bola založená v roku 1932 architektom Joe Pontim spolu s Luigim Fontanom. Funkčnosť a krása sú hlavnými heslami spoločnosti. Sortiment Fontana Arte zahŕňa celý rad moderného osvetlenia: dekoratívne svietidlá: závesné svietidlá, stropné svietidlá, svietniky, podlahy, stôl, zapustené. V továrni sa vyrába aj technické osvetlenie, ktoré sa používa v interiéroch a na verejných miestach: reflektory, pouličné osvetlenie, osvetlenie fasád. Konštrukcie lampy Fontana Arte sú moderné, často s použitím geometrických tvarov a moderných materiálov: sklenené vlákno, tkanina, plast, pena atď.

Stolové lampy Fontana Arte

Tým, že pracujú na vytváraní rôznych osvetľovacích zariadení, výrobcovia dosahujú svoje ciele vytvárať špecifické osvetlenie. Medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie zariadenia patria stolové lampy Fontana Arte, ktoré potešia oko nielen vysokým, kvalitným lúčom svetla, ale aj originálnym moderným dizajnom.

Takéto zariadenia poskytujú pohodlné pracovné prostredie pri stole. Smerové svetlo umožňuje písať, čítať alebo kresliť bez namáhania očí. Zdroje umelého osvetlenia sa používajú nielen na prácu na stole, ale aj na výzdobu okolitého priestoru a dopĺňajú interiér, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou interiéru miestnosti. Stolové lampy Fontana Arte sú vyrobené z najmodernejších materiálov a spĺňajú všetky požiadavky, kvalitu osvetlenia, hrajú úlohu efektívneho zdroja svetla a poskytujú pohodlné pracovné podmienky. Sú nevyhnutné pre žiakov a študentov, ľudí, ktorí trávia väčšinu svojho času pri stole, vykonávajú duševnú prácu.

Rôzne modely vyrobené v rôznych štýloch, úspešne zapadajú do interiéru každej miestnosti. Dekoratívna stolová lampa Fontana Arte by sa mala zhodovať so stropným lustrom a nástennými svietidlami, čím sa pritiahne pozornosť originálneho dizajnu, ktorý doplní osvetlenie a poskytne možnosť použiť jasnejšie osvetlenie v samostatnej časti priestoru.

Stolná lampa Fontana Arte

Prirodzené osvetlenie uprednostňuje oči. Je vhodné pracovať a čítať zaujímavé knihy, kresliť alebo vyšívať, ale denné svetlo nie je vždy dosť a musíte použiť umelé osvetlenie, ktoré bude zdrojom stolovej lampy Fontana Arte.

Stolná lampa Fontana Arte nie je len lampou, ale skutočným umeleckým dielom, ktoré dokáže ozdobiť akýkoľvek interiér. Pomocou tejto lampy môžete vytvoriť útulný a dobre osvetlený priestor na relaxáciu alebo štúdium. Neobvyklý dizajn a elegantný tvar dávajú lampe špeciálny šarm a sofistikovanosť. Hlavný odtieň použitý vo farbách je chróm. Vo výrobe boli použité iba vysoko kvalitné materiály, ako je kov. Takáto stolová lampa Fontana Arte bude skvelým doplnkom do interiéru spálne alebo kancelárie, ladne zapadne do kompozície a osvetlí tmavé večery svojím svetlom. Výkon tohto výrobku je 40 W, čo umožňuje vysoko kvalitné osvetlenie miestnosti.

Závesné svietidlá Fontana Arte

Závesná lampa Fontana Arte v tvare krúžku je stropné svietidlo z bieleho skla s perlou. Vo vnútri stropného držiaka sú biele plastové tienidlá. Hliníková lampa Fontana Arte je pripevnená k základni stropu na oceľových vešiakoch s výškovým nastavením. Dizajnér Marco Acerbis urobil osvetlenie ideálnym pre kuchyňu a jedáleň.

Ďalším moderným modelom je závesná lampa Fontana Arte v tvare gule z fúkaného skla. Povrchová farba je lesklé zlato. Eloxovaný hliníkový reflektor. Svietidlo je namontované na priehľadnom kábli s nastaviteľnou výškou, čo ho robí veľmi funkčným a netrpezlivo používaným v jedálni, kuchyni a chodbe.

Kým závesná lampa Fontana Arte v tvare kovového krúžku s čiernym povrchom je upevnená na oceľových príveskoch. Má 14 sklenených difuzorov a nastaviteľnú výšku. Táto inovatívna lampa krásne ozdobí obývaciu izbu a jedáleň a zároveň zabezpečí adekvátne osvetlenie.

Nástenné svietidlá Fontana Arte

Jeden z modelov nástenných svietidiel Fontana Arte sa podobá tvaru kozmického tela s jeho dizajnom. Tienidlo je vyrobené ručne z bieleho matného skla. Podstavec je vyrobený z kovu s bielym povrchom. Dizajnér Julian Pastorino, Cecilia Suarez vytvoril úžasnú prácu, ktorá nájde uplatnenie v obývacej izbe, spálni, izbe pre mládež.

Ďalším príkladom osvetlenia je sklenená stenová lampa vyrobená vo forme sochy vyvíjajúcej sa pásky z hliníka, natretej bielou farbou. Model bol vytvorený na počesť slávneho módneho návrhára Yves-Saint Laurent podľa vzoru Gabi Peretto.

Nástenný Fontana Arte s dvojitým odtieňom, vyrobený z matne bieleho fúkaného skla. Pologuľa je lemovaná lesklým chrómovým kovom. Dizajnér Piero Russi vytvoril nástenné svietidlo, ktoré bude vybrané pre osvetlenie a výzdobu obývačky, spálne, chodby a kuchyne

Nástenné svietidlo Fontana Arte v tvare štvorca. Vrchná časť svietidla je vyrobená z kovovej platne so zrkadlovým povrchom a vnútorný kryt je vyrobený z bieleho matného skla. Nástenné svietidlo vytvára rozptýlené, jemné svetlo a dokonale záblesky vo všetkých interiéroch domu.

Nástenné svietidlo Fontana Arte vo forme gule je vyrobené z fúkaného skla. Povrchová úprava je lesklá strieborná, chrómové kovové konektory. Tvar svietidla s dvojitým žiariacim svetlom: horný a spodný dáva tomuto modelu moderný lesk a teší sa veľkému záujmu zákazníkov.

Svetlá Fontana Arte Svetlá Fontana Arte