Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Lampy Carpyen Lampy Carpyen

Španielska spoločnosť Carpyen bola založená v roku 1948. Neskôr bola priekopníkom vo vytváraní svetelných komponentov a teraz je právom považovaná za tvorcu trendov vo svojom sektore. Stojí za zmienku, že za tak dlhú dobu existencie značka Carpyen nestratila svoj význam: nové svietniky, lustre, lampy sú vždy niečo nové a stojí za to.

Majitelia Carpyenu zdôrazňujú svoj pôvod a hovoria, že čerpajú inšpiráciu z rytmu Barcelony. Módne lustre Carpyen nájdete v izbách mnohých renomovaných hotelov, v kanceláriách a domoch celebrít.

Najkrajšie svietidlá Carpyen - lustre

Luster v jasných farbách dopĺňa moderné salóniky, kancelárie, jedálne a priestranné kuchyne. Kovová konštrukcia je obklopená látkovým odtieňom, ktorý vytvára jeden harmonický set. Luster v štýle moderného minimalizmu sa vyznačuje voľnou eleganciou v jednoduchých formách akcie. Zariadenie v béžovej a bielej farbe s výkonom 100 wattov dokonale osvetľuje každý interiér.

Klasický luster zdobený ušľachtilými béžovými alebo tradičnými čiernymi alebo bielymi modelmi. Špecifickosť svietidla je v nezvyčajnom tvare, vďaka ktorému je možné luster otočiť o 360 °, čím sa vytvorí plnohodnotné osvetlenie len s jedným zariadením. Výhody tohto lustra sú funkčnosť, štýl a praktickosť.

Závesné svietidlá

Zavesená štýlová lampa Carpyen ohromuje originálnou myšlienkou nastavenia výšky odpruženia pomocou zabudovaného modulu, ktorý je zavesený na strope. Toto jedinečné zariadenie navrhla Christina Figerola, ktorá bola schopná poskytnúť maximálne pohodlie pri práci alebo vo voľnom čase. Táto lampa sa stane nepostrádateľným prvkom v kancelárii alebo doma, bude to vhodné pri varení, čítaní kníh alebo pri práci s dokumentmi. Teleso a prevedenie dizajnérskeho svietidla je vyrobené z kovu, ktorý je ponúkaný v dvoch matných povrchoch: biela a čierna. Interiér svietidla zostáva vždy biely. Svetelný spínač je integrovaný v skrini

Stropné, stolové, stojanové lampy Carpyen

Originálne trojfarebné stropné svietidlo z neho robí jednoduché, ale pútavé svietidlo. Zlatý rám dokonale odráža svetlo výkonných LED alebo halogénových žiaroviek, čím vytvára útulnú a príjemnú atmosféru v miestnosti. Žiarovka Carpyen môže byť použitá v miestnostiach s rôznymi výškami stropu a kompaktné rozmery umožňujú kombinovať ju s inými typmi osvetlenia.

Snehovo biela stolná lampa Carpyen dokáže vyzdobiť každú obývaciu izbu, chodbu alebo spálňu. Tenké, prelamované svietidlo je k dispozícii v dvoch verziách: 40 a 63 centimetrov. Konštrukcia svietidla umožňuje použitie LED alebo halogénových žiaroviek do 20 wattov. Zariadenie bude vynikajúcou voľbou pre každodenné používanie v širokom spektre interiérov.

Podlahové svietidlo Carpyen nezaberá veľa miesta v miestnosti, pretože najmasívnejšou časťou je kovová základňa. Je ideálny pre ľudí, ktorí sa nebojí experimentov a žijú v high-tech štýle. Kreatívna lampa sa ľahko zmestí do minimalistického interiéru, v ktorom nie sú žiadne objemné predmety. Ak chcete vytvoriť útulnú atmosféru, stojí za to pridať pohodlné kreslo a obľúbenú knihu na podlahové lampy.

Carpyenove svietniky

Carpyen sconce je optimálnou voľbou pre interiéry v štýle high-tech alebo minimalizmu. Transparentné geometrické tvary harmonicky kombinujú so studenou farbou kovu. Nástenné svietidlo sa montuje na flexibilný drôt, ktorý umožňuje nastaviť smer svetelného lúča. Nástenné svietidlo sa zapína stlačením tlačidla v jeho hornej časti, ktorá je pripevnená k stene. Model je dodávaný v troch farbách, čo vám umožní vytvoriť jeden štýl v každej miestnosti moderného bytu.

Moderné svietidlo Carpyen je kombináciou dvoch štvorcov a je jedinečným zdrojom svetla, ktorý sa dokonale nachádza v zaujímavom interiéri. Hliníkové biele nástenné svietidlo je možné použiť na vytvorenie zaujímavých riešení osvetlenia, pretože môžete vytvoriť pôsobivú dekoráciu na stenu z niekoľkých kusov. Svetelné zariadenie dokonale rozptyľujúce svetlo je vhodné na osvetlenie obývačky, spálne, jedálne a kuchyne.