Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá Britop Svietidlá Britop

Britop Lighting je poľská spoločnosť, ktorej cieľom je navrhovať a vyrábať osvetlenie, ktoré spĺňa potreby dnešných zákazníkov. Zavedením moderného technologického vývoja, vrátane LED diód, do výroby osvetlenia, vytvára spoločnosť Britop Lighting najnovšie trendy v odvetví osvetlenia a svetelné produkty poskytujú ekonomické a environmentálne výhody.

Vďaka dizajnu a výrobe spoločnosť kombinuje kvalitu, modernosť a módny dizajn svojich výrobkov. Ponuka zahŕňa LED osvetlenie, moderné dizajnérske svietidlá, originálne svietidlá a reflektory, ako aj klasické lampy. Najnáročnejší zákazník nájde medzi svietidlami a svietidlami Britop presne to, čo presne vyhovuje jeho interiéru.

Svietidlá Britop Lighting sú jednoduché a elegantné. Ich dizajn je každému jasný, ale zostáva originálny a pútavý. Najnovšie výrobné technológie a vysokokvalitné materiály pomáhajú výrobkom značky vyzerať moderne a štýlovo a impozantný rad vám umožňuje vybrať si model pre akýkoľvek interiér.

Svietidlá Britop

Dvojramenné svietidlo Strop Britop Lighting je elegantný model a ideálne sa hodí na stropnú montáž v obývacej izbe v modernom štýle. Výrobca odporúča používať halogénové žiarovky so základňou G9 a výkonom 28 W. Zariadenie je vyrobené z materiálov ako sklo a kov a môže byť použité na zavesené stropy. Hlavnou farbou výrobku je chróm. Lampa sa vyznačuje zaujímavým usporiadaním, má dva chrómové odtiene vo forme guľôčok z priehľadného skla. Funkcia nastavenia svetelného zdroja je veľmi praktickým riešením aj v spálni a chodbe a dokonca aj v mládežníckej miestnosti.

Britop Lighting čierno-zlaté Stropné svietidlo vyrobené z kovu bude diskrétne sprevádzať rodinných príslušníkov, ktorí osvetľujú interiér. Svietidlo v priemyselnom štýle s dizajnom odkazuje na veľké výrobné a skladové haly zo začiatku 19. storočia. Svietidlo Britop Lighting je vhodné pre kanceláriu, obývaciu izbu, kuchyňu, predsieň, jedáleň, spálňu, detskú izbu. Opísané svietidlo má 4 svetelné zdroje so zásuvkou G9 a maximálnym výkonom 28 W. Toto unikátne stropné svietidlo nájde uplatnenie v moderných interiéroch, kde sa používajú originálne formy a expresívne farby. Kombinácia čiernej a zlatej je mimoriadne módnou kombináciou. Guľová miska môže zmeniť nastavenie a nasmerovať zdroj svetla v požadovanom smere.

Stojanová lampa Britop Lighting je exkluzívny model, ktorý je ideálny pre inštaláciu na modernú jedáleň, obývaciu izbu a chodbu. Výrobca odporúča použiť základné žiarovky E27 a 60 W žiarovku. Zariadenie je vyrobené z materiálov ako sklo a kov. Hlavnou farbou výrobku je chróm. Jemná lampa prináša do interiéru útulnú atmosféru, ktorá harmonicky zapadá do interiéru. Usporiadanie minimalizmu je ideálne vhodné pre malé miestnosti, ktoré ich vizuálne zväčšujú. Svietidlo Britop Lighting je ideálnym osvetlením v byte zariadenom v škandinávskom a podkrovnom štýle.

Britop Osvetlenie

White Britop Lighting je skvelý model, ktorý sa bude používať na osvetlenie a nástenné dekorácie v spálni v modernom štýle. Výrobca odporúča používať halogénové žiarovky so zásuvkou GU10 a 50 W napájaním. Zariadenie bolo vyrobené z kovu. Hlavná farba produktu je biela a chróm. Nástenné svietidlo poskytuje účinné osvetlenie, ktoré je v súlade s mládežníckou miestnosťou, kuchyňou a chodbou. Takáto nástenná lampa môže byť úspešne nainštalovaná v každej kancelárii. Prispôsobenie svetelného zdroja je vhodným riešením, ktoré vyhľadáva mnoho zákazníkov.

Nástenné svietidlo Britop Osvetlenie v medenej farbe (G9 28W) má jedinečný škandinávsky dizajn, ktorý funguje skvele v kancelárii, kancelárii, obývacej izbe, spálni a dospievajúcej izbe. Nezvyčajný vizuálny efekt bol dosiahnutý vďaka veľkej žiarovke s drôtom a držaním tela. Také osvetľovacie zariadenie môže tiež vyzerať dobre v klasickom a modernom usporiadaní.

Britop Osvetlenie závesné svietidlá

Príveskové svietidlo Britop Lighting v bielej, červenej alebo čiernej farbe je zaujímavým modelom, ktorý je ideálny pre montáž na kuchynský strop. Zariadenie je možné použiť na zavesené stropy. V interiéroch udržiavaných v priemyselnom usporiadaní nájde lampa svoje miesto a stane sa zaujímavým prízvukom. Tienidlo má biely interiér, vďaka ktorému vyžaruje jasné a efektívne svetlo.

Čierne alebo čierne hrdzavé závesné svietidlo Britop Lighting je originálny model pre osvetlenie kuchyne a jedálne v štýle loftu. Lampa je vyrobená z kovu a má surový dizajn, ktorý dokonale ladí s dekorom obývačky v priemyselnom usporiadaní. Spolu s iným interiérovým vybavením vytvorí zaujímavé štýlové riešenie.

Britop Lighting - Recenzie na výrobky


Inigo E27 60W chrómový reflektor
19. November 2018
Vynikajúci nákup za férovú cenu

Svietidlá Britop Svietidlá Britop