Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Beby Italy Svetlá Beby Italy Svetlá

Ako sa často stáva v talianskych továrňach, továreň Beby Group Italy, dnes známa exkluzívnymi krištáľovými lustrami, vyrástla z malej rodinnej firmy. Riaditeľ závodu, Massimo Sofyato, vyrastal v spoločnosti, zatiaľ čo bol študentom, pomáhal rodičom, ktorí začali podnikať. Formuluje hlavné rozvojové priority Beby Group nasledujúcim spôsobom: správna rovnováha medzi umením a podnikaním, oba prvky sa musia navzájom podporovať a posilňovať. V dôsledku toho sa závod Beby Group premenil na renesančné štúdio nového tisícročia, ktoré spája inovatívne technológie s vysokou umeleckou hodnotou v podobe luxusných lustrov, nástenných svietidiel, stropných svietidiel a stolových lámp.

Nástenné svietidlá Beby Italy - svietniky

Nástenné svietidlo Beby Italy je vyrobené z kovu v striebre. Na kovanie sú ozdobné prívesky s kryštálmi Swarovski. Počet žiaroviek je 7 s výkonom: 7 x 10 W. Svietidlo je určené pre osvetlenie interiérov v klasickom štýle.

3-ramenné nástenné svietidlo vyrobené z chrómovaného kovu v kryštálovom ráme. Stojany a prívesky sú vyrobené z priehľadného kryštálu. Svietidlá majú formu sviečok s rozšíreným plameňom. Nástenné svietidlo vyzerá veľmi pôsobivo a ideálne sa hodí do obývacej izby zdobenej klasickým, provensálskym a rustikálnym štýlom.

Luster Beby Taliansko

Krásny jantárový jantár z kolekcie Garden Party vyrobenej zo skla Murano. Jedná sa o novú farbu skla pre továreň. Prvýkrát bol prezentovaný v roku 2013 a odvtedy ho klienti oceňujú. Reťaze a prívesky z kryštálu Swarovski v zlatom bronze zdôrazňujú jedinečný šarm a zručnosť lustra. Výška svetelného zdroja Beby Italy je upravená reťazovými článkami. Táto neobvyklá a luxusná lampa má 12 svetelných zdrojov umiestnených na 12 ramenách, každý s výkonom 40 W, ktorý dokonale osvetlí aj veľkú obývaciu izbu alebo jedáleň.

Stropné svietidlo Beby Taliansko

Extrémne pôvabné a elegantné stropné svietidlo z kolekcie chrómovaného kovu Bouquet. Dizajn je vyrobený vo forme kvetu. Výzdoba svietidla obsahuje transparentné prívesky s okrúhlymi fialovými kameňmi z kryštálu Swarovski. Svietidlo Beby Italy nájde uplatnenie v klasickom a modernom štýle, osvetľuje a zdobí spálňu, jedáleň, chodbu, veľa tínedžerov rád nainštaluje lampu vo svojej izbe. Stropné osvetlenie má 3 svetelné zdroje, 50W, čo poskytuje diskrétne osvetlenie interiéru.

Stolová lampa Beby Taliansko

Stolová lampa z kolekcie VIOLET na chrómovanom podstavci. Dekor sa skladá z krištáľových príveskov vo fialovej farbe. Lampa má 3 svetelné zdroje po 40W, čím poskytuje jemné osvetlenie stola. Svietidlo obsahuje tri odtiene v krásnom odtieni fialovej, ramená sú ohnuté v štýlovom tvare, ktorý spolu poskytuje dokonalý príjem tohto zariadenia. Takže vynikajúca stolná lampa môže ozdobiť najväčšie rezidencie na svete.

Lampy Beby Taliansko

Zapustené svietidlo z kolekcie Bouquet v zlatom kove. V dekore sú transparentné prívesky z červeného kameňa s kryštálom Swarovski. Lampa má plochý kruhový tvar v strede, ktorý má jeden halogén, GU10. Nižšie sú namontované veľmi zložité a zložité kryštály, ktoré dávajú celému zariadeniu neobvyklý vzhľad. Tento typ svietidla sa bude používať v spálni, chodbe, kuchyni a mládežníckej miestnosti.

Vstavaná lampa z kolekcie Sand z priehľadného kryštálu s dekoratívnou ozdobou a chrómovanou kovovou rukoväťou je mimoriadnou dekoráciou každej spálne. Inštaláciou tucta svietidiel do stropu sa dosiahne mimoriadny vizuálny efekt zdôrazňujúci dokonalé usporiadanie užívateľa.

Beby Italy Svetlá Beby Italy Svetlá