Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Axo Lightecture Lights Axo Lightecture Lights

Talianska spoločnosť Axo Lightecture je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť vo svete talianskeho svetelného dizajnu. Úspech spoločnosti je harmonická kombinácia tradičných metód spracovania skla s najnovšími technológiami. Produkty Axo Lightecture sú osvetľovacie zariadenia, ktoré sa spoliehajú nielen na diagramy a kresby, ale aj na emócie, asociácie a náladu.

Axo Lightecture lampy

Lampy Axo Light sa perfektne hodia do interiéru súkromných domov, ako aj do obchodných priestorov. Výrobca ponúka širokú škálu možností, ktoré spĺňajú požiadavky komerčných projektov. Rad technologických inovácií vo vývoji navrhovaných LED svietidiel dal spoločnosti medzinárodný úspech. Axel Lightecture sa skladá z vynikajúcich dizajnérov uznávaných po celom svete.

  • Rad vrstiev pozostáva zo 16 lámp rôznych tvarov s kovovým rámom a odtieňmi vlnitej textílie. Priemer svietidiel je od 93 do 300 cm a je dostupný v 12 farebných variantoch: odtiene šedej, bielej, žltej, oranžovej, červenej, tehlovej, vínnej, zelenej. Svetelné zdroje: halogénové alebo E27 žiarivky.
  • V sérii Euler sa nachádza 7 lámp s tienidlami z transparentného bieleho žiaruvzdorného materiálu, s modulárnou konštrukciou, ktorá umožňuje vytvorenie rôznych variantov zo základných prvkov. Priemer svietidla je od 90 do 150 cm, je vybavený stmievačom.
  • Séria Plumage obsahuje 5 svetelných modelov, stojanové lampy rôznych veľkostí a závesné svietidlá. Trojmetrová podlahová lampa má priemer 180 cm, menšia je len 190 cm s priemerom 80 cm. Lampy Axo Lightecture sú vybavené stmievačom a sú k dispozícii v ôsmich farbách: biela, zelená, červená, hnedá, oranžová, svetlosivá, fuchsia a kombinácia všetkých farieb naraz.
  • V sérii Anad sú len 2 zavesené modely s rôznymi priemermi 90 alebo 150 cm, vyrobené z umelej ohňovzdornej kože v štyroch farbách: slonovina, bronz, červená, hnedá s bielym dnom a kontrastnými švami. Svetelné zdroje: žiarovka alebo stmievateľná žiarivka.

Nástenné svietidlo Axo Lightecture

Malá, kompaktná lampa Axo Lightecture môže byť namontovaná ako na strop, tak aj na strop ako svietidlo. Difúzor sa otáča o 360 stupňov. Nástenné svietidlo je vyrobené výlučne z kovu. Krycia lampa s lesklým chrómom dodáva štýlu a elegancii. Je to najmenšia lampa v kolekcii. Vyzerá to skvele sám av spoločnosti iných svietidiel zo zbierky.

Stolná lampa Axo Lightecture

Stolná lampa z kolekcie Axo Lightecture je príkladom dokonalej kombinácie kreatívnej talianskej predstavivosti, inovatívnych technológií a extrémne presného výkonu. Lampa je úplne kovová s plne nastaviteľným svetlom. Štýlový povrch je lesklý chróm. Nastaviteľný gombík robí túto lampu ideálnou pre použitie v kancelárii alebo v rohu pre deti a mládež.

Axo Lightecture Lights Axo Lightecture Lights