Doprava zdarma od €100
Viac ako 53 000 produktov
{{ aa_name() }}

Aureliano Toso Svetlá Aureliano Toso Svetlá

Továreň Aureliano Toso Illuminazione bola založená v roku 1938 a nachádza sa na ostrove Murano v Taliansku, kde sa výroba krásnych svietidiel vyvíja už tisíce rokov. Svietidlá Aureliano Toso pochádzajú z najlepších sklárskych majstrov, ktorí majú starodávne tajomstvá výroby. Dizajnéri sú fascinovaní myšlienkou pracovať v rôznych štýloch, od minimalizmu a high-tech až po interpretáciu klasiky. Originálnosť a individualita však robí značku úplne rozpoznateľnou.

Svietidlá Aureliano Toso majú jedinečný dizajn

Továreň Aureliano Toso vyrába ľahké konštrukcie, ktoré sa tešia funkčnosti a dávajú pocit luxusu. Vyrába lustre, svietniky, lampy, ktoré vám spríjemnia váš pobyt.

Lampy Aureliano toso sa vyznačujú čistými líniami a moderným štýlom, ako aj vynikajúcimi tradíciami zapísanými v benátskom štýle 18. storočia. Vysoko kvalitné a originálne modely dokonale vyhovujú potrebám širokej škály zákazníkov po celom svete. Svietidlá Aureliano Toso sú vhodné do obytných priestorov, kancelárií, kaviarní, reštaurácií, hotelov, pre osvetlenie komerčných priestorov, tento zoznam je neobmedzený.

Príklady dizajnérskych svetiel AurelianoToso

Závesná lampa AurelianoToso určená na osvetlenie jedálne, obývačky a spálne dokonale plní svoje funkcie, navyše zdobí každú izbu. Perfektná lampa má 12 svetelných zdrojov a je navrhnutá známym dizajnérom Vincentom Lo. Tak krásne, osvetlenie svetla určite obohatí nielen dom, ale aj hotel alebo kanceláriu. Svietidlo AurelianoToso sa vyznačuje filigránovou, chrómovanou kovovou konštrukciou. Tienidlo sa skladá z mnohých zaujímavých prvkov z krištáľového skla. Sklenené tyče sú k dispozícii v krásnych tmavomodrých a transparentných farbách.

Ďalšie závesné svietidlo Aureliano Toso je ideálne na zavesenie v jedálni nad stolom, v obývacej izbe nad čalúneným nábytkom, v hoteli alebo spálni. Svietidlo má svoj neobvyklý vzhľad vo forme dvoch sklenených tabúľ v tvare štvorca v strede, ktorý obsahuje kruhový rám z bieleho skla. Fascinujúce závesné svietidlo rozjasní každú miestnosť a dodá mäkké svetlo. Tienidlo je orámované jemnou štruktúrou chrómovaného kovu. Môžete otáčať tieň a nastaviť ho presne tak, ako sa vám páči. Elegantný charakter tejto lampy je zvýraznený krásnym zavesením, vďaka ktorému sa tento model dokonale hodí do každého interiéru.

Svietidlá Aureliano Toso

Nástenné svietidlo, ktoré navrhol Riccardo Giovanetti pre Aureliano Toso, má špeciálnu funkciu, ktorou je difuzér. Vyrobené z fúkaného, vrstveného, vrstveného skla. Okrem toho je predná časť lampy menšia ako zadná časť. Svetelný efekt vytvorený týmto tvarom umocňuje špeciálna farba difuzéra s farbou kávy s mliekom a šedá lakovaná kovová konštrukcia je pekným kontrastom. Táto štýlová nástenná lampa môže byť zavedená do spálne, obývačky a jedálne.

Ďalším príkladom mimoriadnej nástennej svietidlá Aureliano Toso je oranžová nástenná lampa, ktorá vytvorí príjemnú atmosféru v byte a dodá očarujúcim žiarom steny. Medzi všetkými izbami v dome, ideálne nástenné svietidlo bude ideálne byť prezentovaný v spálni, chodbe alebo obývacej izbe. Tento typ osvetlenia je určený pre prácu s 1 žiarovkou s maximálnym výkonom 250 W, čo umožňuje dostatočné osvetlenie aj pre väčšie miestnosti.

Svietidlá Aureliano Toso

Zapustené svietidlo Aureliano Toso vyžaruje diskrétne rozptýlené svetlo. Sofistikovaný tienidlo z mliečnych kryštálov a ploché chrómové koliesko sa hodí do štýlu Provence a Škandinávie. Svietidlo poskytuje jedinečnú atmosféru, náladu, dojem a emócie osoby, ktorá je v tomto interiéri.

Ďalším estetickým a nástenným stropom so svietidlom Aureliano Toso, ktoré zaplavuje každú miestnosť jemným svetlom, je kolekcia Mey. Nie je to len moderné prostredie, ale aj krásna a ušľachtilá výzdoba, ktorá je vhodná na osvetlenie chodby, schodiska, obývacej izby a jedálne, ale treba pripustiť, že aj oko vo verejnom priestore. Tienidlo je vyrobené z transparentného a bieleho skla, orámované malou konštrukciou z chrómovaného kovu.

Aureliano Toso Svetlá Aureliano Toso Svetlá