Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Osvetlenie osvetlenia Ares Osvetlenie osvetlenia Ares

Talianska továreň Ares patrí medzi päť najväčších svetových lídrov na trhu s osvetlením, pričom sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných pouličných svietidiel pre architektonické osvetlenie, osvetlenie krajiny a parkov.

Svietidlá ARES - zapustené

Žiarovky Ares sú štandardom osvetľovacích zariadení pre profesionálne architektonické a krajinné osvetlenie. Ak niekto aplikuje tento produkt na realizáciu externého osvetľovacieho projektu raz, pochopí, že investoval do estetiky a jedinečnosti objektu.

Príkladom je zapustené svietidlo Ares pre vonkajšiu inštaláciu na stenu alebo do zeme. Toto zariadenie má pohodlný štvorcový tvar a je vyrobené vstavanou inštalačnou metódou. Materiál karosérie je hliníkový odliatok s nízkym obsahom nečistôt z medi, čo má za následok vysokú pevnosť výrobku. Na ochranu proti korózii má vonkajšia vrstva obalu dvojitý polymérny povlak z epoxidovej živice a polyesteru, ktorý sa vyrába na lampe Ares použitím metódy konverzie prášku.

Vďaka spoľahlivému silikónovému tesneniu sa dosahuje ochrana IP67 pred prachom a vlhkosťou. Difúzor môže byť vybavený transparentným aj matným sklom. ARES vytvára svetelnú technológiu s neoddeliteľnou európskou kvalitou. Rad svietidiel zaujíma dôležité miesto medzi zariadeniami spoločnosti, ktoré majú jedinečnú konštrukciu, pretože sa vzťahuje na vstavané svietidlá na montáž na stenu. Svietidlo Ares je určené pre pouličné osvetlenie alebo dekoratívne osvetlenie. Poskytuje rovnomerný prúd svetla a smer rozptýlenia umožňuje zabudnúť na oslepujúci efekt.

Žiarovky Ares sú príkladom kombinácie inovatívnych energeticky úsporných technológií a harmonického dizajnu. Svetelný tok emitovaný matným odtieňom tvrdeného skla má smer dole. Zabezpečuje mäkké a rovnomerné osvetlenie okolitých budov a úplne eliminuje riziko oslnenia.

Nástenné svietidlá Ares - vonkajšie

Architektonické nástenné osvetlenie, ktoré dáva celkový obraz a je funkčným prvkom systému osvetlenia, má v posledných rokoch veľký význam. Nástenné svietidlo Ares je skvelým príkladom architektonického osvetlenia. Unikátny dizajn tohto modelu stačí na pochopenie hĺbky zručností talianskych inžinierov, ktorí vytvorili toto osvetľovacie zariadenie.

Ďalším príkladom je nástenná lampa ARES vyrobená v univerzálnom valcovom tvare a určená na statickú montáž na stenu alebo stĺpec. V tomto prípade sa svetelné lúče môžu šíriť v jednom alebo dvoch opačných smeroch. Bezchybná konštrukcia na báze liatej hliníkovej zliatiny sa považuje za najodolnejšiu a zároveň najľahšiu, čo značne zjednodušuje postup inštalácie. Na ochranu proti korózii má puzdro polymérny povlak, ktorý sa aplikuje chemickou premenou prášku a zabraňuje zničeniu kovu na ulici. Vďaka vysokému stupňu krytia IP54 je svietidlo schopné odolať prenikaniu vody a prachu na neurčito, pričom si zachováva svoju funkčnosť a vynikajúce optické vlastnosti.

V oblasti architektonických svietidiel sú nástenné svietidlá Ares vysoko cenené pre optimálnu rovnováhu medzi svetelnou účinnosťou a estetikou. Inžinieri spoločnosti ARES prijali niekoľko konštrukčných riešení, ktoré poskytujú trvanlivé, bezpečné a ľahko použiteľné lampy. Pri relatívne malých veľkostiach môžu zariadenia produkovať silné osvetlenie s veľkou plochou. Vonkajšie svietidlá Ares sú spoľahlivým zariadením pre osvetlenie brán, dekoratívnych konštrukcií, schodov a balkónov.

Ak je potrebné vytvoriť fasádne osvetlenie, môžete si vybrať nástenné svietidlo, ktoré má matné sklo a vytvára rozptýlený svetelný lúč. Bola zavedená modifikácia zaostrovacej šošovky schopnej vytvoriť úzky smerový lúč.

Ares reflektor - stojaci

Najväčšia verzia série svetlometov Ares je určená pre architektonické alebo dekoratívne vonkajšie osvetlenie. V závislosti od modifikácie môže reflektor obsahovať 6 alebo 9 LED modulov, z ktorých každý má kapacitu 2 watty. Táto nízka spotreba energie robí svetlomet veľmi efektívnym a hospodárnym.

Reflektor Ares bol vytvorený s použitím LED diód a je široko používaný pre dekoratívne osvetlenie budov, ako aj pre vnútorné osvetlenie sál, lobby, chodieb a iných miestností. Okrúhly sklenený difúzor s vysokým stupňom priehľadnosti vytvára prekvapivo jasný obraz bohatej palety farieb na osvetlenom objekte, čo je výhodné riešenie pre moderné osvetlenie.