Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Čističe vzduchu AirDog Čističe vzduchu AirDog

Výrobca čističov vzduchu AirDog

Keďže si všímame, čo jeme, mali by sme si všímať aj to, aký vzduch dýchame. Podľa tohto princípu vytvorila spoločnosť Silicon Valley Air Expert Inc. inovatívne, veľmi moderné čističe vzduchu založené na technológii Ionic Wind. Produkty tejto značky sú zariadenia s vysokými parametrami, účinne eliminujúce akékoľvek znečistenie, a zároveň obmedzujúce náklady na ich použitie, teda spotrebu jednorazových filtrov. Čističe vzduchu AirDog sú tiché, ľahko použiteľné a energeticky úsporné riešenia, ktoré zaručujú čistotu vzduchu a nemajú negatívny vplyv na životné prostredie.

Čističe vzduchu AirDog - vysoká kvalita, účinnosť a hospodárnosť

Najnovšie modely čističiek vzduchu AirDog pracujú na báze umývateľných filtrov, ktoré nie je potrebné vymieňať, ako je to v prípade mnohých ďalších zariadení tohto typu. Zariadenie zastaví nielen prach a smog, ale aj všetky ostatné, dokonca aj najmenšie častice vrátane vírusov a baktérií. AirDog má zabudovanú čítačku, ktorá testuje koncentráciu znečisťujúcich látok a prostredníctvom displeja informuje používateľa o kvalite ovzdušia v danej miestnosti. Produkty tejto značky majú navyše veľmi dobre čitateľný ovládací panel, založený na jednom tlačidle, ktoré umožňuje prechádzať medzi niekoľkými rôznymi nastaveniami čistenia. Kontrolka vás následne informuje nielen o tom, či je zariadenie zapnuté, ale aj o jednotlivých režimoch jeho fungovania, vrátane dokonca aj režimu pripojenia k bezdrôtovej sieti. Schválenia a certifikácie potvrdzujú, že AirDog je účinnejší ako filtre HEPA, pretože zadržiava prach PM10 a PM2,5, ako aj alergény, vírusy a baktérie.

Výhody čističa vzduchu AirDog

Čističe vzduchu sú nevyhnutným zariadením v bytoch umiestnených v centre a na okraji veľkých miest. Bude tiež veľmi výhodné ich používať v domácnostiach, kde žijú malé deti a alergici. Čističe AirDog kombinujú vysokú účinnosť a funkčnosť s efektívnosťou a hospodárnosťou, vďaka čomu ich použitie nie je spojené s vysokými nákladmi. Nie je potrebné meniť filtre a nízka spotreba energie robí nákup produktov tejto značky jednorazovým výdavkom. Ich nepopierateľnou výhodou je navyše veľmi tichý chod a schopnosť používať funkciu rodičovského zámku, ktorá chráni zariadenie pred nežiaducim zasahovaním detí. Obsluha čističa je jednoduchá, rýchla a intuitívna a možnosť pripojiť sa k nemu pomocou aplikácie vám dáva úplnú kontrolu nad jeho prevádzkou a efektívnosťou. So zariadeniami AirDog môžete zabudnúť na škodlivý prach, vírusy, baktérie a alergény. Pri vdýchnutí čistého vzduchu rýchlo uvidíte rozdiel, a to nielen vo vašej pohode, ale aj vo všeobecnom zdraví. A čo viac, váš dom bude musieť vysávať oveľa menej často a vôňa zostane príjemná a svieža.

Čističe vzduchu AirDog Čističe vzduchu AirDog