Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Kožené stupačky

Kožené stupačky

Podnožky sú mimoriadne praktické kusy nábytku

Podnožky sú kompaktný nábytok, ktorý je možné použiť v každej obývacej izbe, spálni, kancelárii alebo domácej kancelárii. Sú nielen zaujímavým dekoratívnym prvkom v interiéri, ale ukazujú sa aj ako mimoriadne funkčné!

Kožené stupačky - prečo sú populárne?

Podnožky môžu byť čalúnené rôznymi látkami a materiálmi, ale najobľúbenejšie sú kožené. Musím uznať, že kožené stupačky pôsobia mimoriadne elegantne a luxusne. Hodia sa do moderného aj klasického interiéru. Kožené čalúnenie je odolné a odolné voči poškodeniu, preto je nábytok možné používať mnoho rokov. Nespornou výhodou kožených pouf je ich univerzálnosť. Dajú sa použiť takmer v každej miestnosti v byte a majú dekoratívnu aj praktickú funkciu.

Kancelárske stupačky - úľava pre unavené nohy

V domácej pracovni alebo kancelárii nemôže chýbať štýlová kancelárska opierka na nohy. Tento kompaktný kus nábytku výrazne zvyšuje komfort práce, najmä keď vyžaduje veľa hodín sedenia za stolom. Ak je to nutné, bude stôl opierka nôh poskytujú podporu pre unavené nohy a poskytujú pohodlie pri práci. Kancelárske stupačky majú trochu iný štýl ako tie, ktoré sú určené do obývacej izby a spálne. Majú jednoduchšiu, minimalistickú formu, klasický tvar a menšie rozmery.

Podnožka na stôl - ktorú si zvoliť?

Dobrá opierka na stôl musí byť pevná a odolná proti poškodeniu. Kožené stupačky dokonale zapadajú do kancelárskeho štýlu, zároveň sú odolné a veľmi praktické. Pri výbere podnožky sa uistite, či jej farba a štýl ladia s ostatným nábytkom v kancelárii. Dôležitá je aj veľkosť tohto kusu nábytku. Dokonalá kancelárska opierka na nohy by nemala zaberať príliš veľa miesta. Jeho výška a veľkosť musia byť prispôsobené našim individuálnym potrebám.

Podnožka - nielen na nohy!

Je potrebné pripomenúť, že efektívna dizajnová taburetová podnožka môže plniť viac ako jednu funkciu. Pri sledovaní televízie alebo čítaní knihy poskytne našim nohám pohodlie a relax. Nič vám však nebráni použiť ho aj ako doplnkové sedadlo pre našich hostí, konferenčný stolík alebo predĺženie pohovky!