Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Indukčné ohrievače

Indukčné ohrievače

Ekologické a ekonomické aspekty čistej energie

Premýšľali ste niekedy, ako môžete znížiť emisie oxidu uhličitého do atmosféry a ušetriť tak svoje peniaze? Vykurovacie zariadenia, ktorých prevádzka je neutrálna pre životné prostredie, nevypúšťajú odpad ani výfuk. Kotol ústredného kúrenia pracuje na princípe elektromagnetickej indukcie. Je založený na vytvorení elektromagnetického poľa v cievke kotla v dôsledku zmeny magnetického toku. Vďaka týmto procesom vznikajú vírivé prúdy, ktoré zabezpečujú efektívnu prevádzku indukčnej pece. Nákup produktu je investícia rokov. Kotol ústredného kúrenia je efektívne a veľmi pohodlné zariadenie a navyše je lacno v prevádzke. Nemá elektrické ohrievače, ktoré v priebehu času podliehajú opotrebeniu a tým spôsobujú, že voda v celom systéme centrálneho vykurovania podlieha kamennému vodnému kameňu. Vďaka svojej konštrukcii tento pec úplne eliminuje tento problém, ktorý umožňuje dlhú bezproblémovú prevádzku a zabraňuje nákladným servisným opravám.

prihláška

Indukčné pece sú ideálne na vykurovanie bytov a domov. Naši zákazníci si zvolia toto riešenie na napájanie clony alebo podlahového vykurovania energiou z kotla. Použitie tejto technológie nie je obmedzené na vykurovanie budov. Odporúčame pece na ohrev úžitkovej vody v kotle a bazénoch. Tieto aplikačné návrhy sú len príkladom možností indukčných kotlov, ktoré sú naozaj mnohé.

výhody

  • bezpečné používanie
  • ekologický
  • generuje veľké finančné úspory
  • bezúdržbový
  • jednoduchá inštalácia
  • kompatibilný s akýmkoľvek vykurovacím systémom
  • pohodlné používanie

inštalácia

Indukčný kotol môže byť pripojený k existujúcej inštalácii CO / CWU. Vďaka svojej konštrukcii spolupracuje s prvkami vykurovacích systémov ako napr. Pec, kotol na tuhé palivá, tepelné čerpadlo, fotovoltaická pec atď. Pece sa úspešne používajú v inštaláciách z rúr z medi, ocele a plastov.

Indukčný kotol na vykurovanie malých miestností - jedno

V našej predajni sú k dispozícii rôzne kotly, ktorých technické parametre umožňujú vykurovanie rôznych povrchov z menších, napr. Kancelárií, štúdií, technických miestností. Indukčné kotly do 4,5 kW budú užitočné pri vykurovaní menších miestností s plochou od 40 m2 do 90 m2. Ich výhodou je nižšia cena v porovnaní s inými indukčnými pecami.

Indukčný kotol na vykurovanie stredne veľkých miestností - dvojlôžkový

Indukčný kotol s výkonom od 4,5 kW do 6,0 kW je ideálny na vykurovanie väčších bytov alebo menších rodinných domov.

Indukčný kotol na vykurovanie veľkých plôch - trojitý

Indukčná pec so 400V napájaním a výkonom v rozsahu 4,5 kW - 14,0 kW sa stane vhodnou voľbou vykurovacieho zariadenia pre rodinné aj rodinné domy, haly, výrobné závody a pod.

Výber indukčného kotla je investícia, ktorá sa vyplatí približne 30 rokov. Tieto výrobky môžu byť navzájom kombinované v segmente, ktorý umožní zvýšiť vykurovanú plochu. Odporúčame zvoliť si toto ekologické a bezpečné riešenie. Odporúčame Vám, aby ste sa zoznámili s našou ponukou kotlov a inštalačného príslušenstva za atraktívne ceny!

Indukčné ohrievače