Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Koronavírus (COVID-19) - informácie


## Vážení zákazníci,

Upozorňujeme, že náš tím stále pracuje s preventívnymi opatreniami požadovanými v súčasnej situácii. Vyvíjame maximálne úsilie na to, aby objednávky dorazili včas a bezpečne.

Koronavírus (COVID-19) - často kladené otázky

Ďalej vo forme otázok a odpovedí nájdete informácie o prevádzke obchodu Lunares počas šírenia koronovírusu COVID-19.

Budú všetky výrobky stále k dispozícii?

Snažíme sa vám poskytnúť prístup ku všetkým produktom z nášho obchodu. Bohužiaľ, z dôvodu dočasného pozastavenia výroby niektorých výrobkov a prerušenia prepravy tovaru môžu byť niektoré žiarovky po určitom čase dočasne nedostupné alebo k dispozícii.

Informácie o dostupnosti produktu možno získať telefonicky alebo na stránke produktu.

Sú talianske lampy Fabbian okamžite k dispozícii?

Značka Fabbian kvôli kritickej situácii v Taliansku zastavila výrobu žiaroviek až do začiatku apríla. Budeme vás informovať o zmenách a dostupnosti produktov tejto značky.

Budú k dispozícii lopty Luna?

Áno, máme plný sklad svietiacich záhradných lôpt a dodávky budú vykonané v štandardnom termíne.

Musíte počítať s oneskorením doručenia objednávky?

Zásielky sa zvyčajne uskutočňujú kuriérom, medzinárodné doručenie môže byť obmedzené alebo oneskorené miestnymi obmedzeniami súvisiacimi s koronavírusmi.

Náš stacionárny tím v spolupráci s kuriérmi usilovne pracuje na zabezpečení včasného doručenia. Môže sa však stať, že z dôvodov, ktoré nemôžeme ovplyvniť, ako napríklad opätovné naloženie kuriérskych spoločností alebo zastavenie zásielky na hranici kvôli kontrole, môže dôjsť k oneskoreniu dodávky. V situáciách, ktoré poznáme, sa vás snažíme informovať o možných oneskoreniach.

Môžem sa nakaziť kontaktovaním objednaných produktov?

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie je riziko infekcie kontaktom s balíkom zanedbateľné. Koronavírus môže prežiť na povrchoch iba krátko. Pre istotu môžete tovar otrieť dezinfekčným prostriedkom a kartón okamžite vyhodiť.

Môžem získať informácie o produkte v stacionárnom obchode Lunares?

Nie. Stacionárny obchod je pre zákazníkov v súlade s predpismi uzavretý. Odporúčame vám nakupovať prostredníctvom online obchodu - lunares.eu .