Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Zrkadlá

Zrkadlá

Zrkadlá sa nachádzajú v každej domácnosti a je ťažké si bez nich predstaviť každodenné fungovanie. Okrem zrejmého použitia zrkadiel zohrávajú aj dekoratívnu úlohu. Zrkadlá sú vítané v každej miestnosti a často tiež veľmi potrebné. Možno by vás však zaujímalo, ako zvoliť také zrkadlo , aby ladilo so štýlom interiéru a zároveň plnilo svoju funkciu.

Okrúhle zrkadlá - krásna dekorácia do obývacej izby a ďalšie

Kruhové zrkadlá sú v súčasnosti skutočným hitom, ktorý v obývacej izbe nájdeme veľmi často. Sú však také univerzálne, že sa dajú úspešne zdobiť aj v jedálni, a tiež v kúpeľni. Nepopierateľnou výhodou použitia okrúhleho zrkadla v obývacej izbe alebo v inej miestnosti je, že miestnosť opticky zväčšuje.

Funkčné kúpeľňové zrkadlá

Kúpeľňa je miestom, kde vykonávame každodennú starostlivosť. Z tohto dôvodu by ste si mali zvoliť kúpeľňové zrkadlo, ktoré zabezpečí vynikajúcu viditeľnosť, čo je obzvlášť dôležité pri kefovaní alebo holení. Či to bude štvorcové, obdĺžnikové alebo okrúhle zrkadlo, by malo závisieť od priestoru, ktorý mu chcete prideliť. V malej kúpeľni môžete použiť trik v podobe veľkého zrkadla, ktoré miestnosť opticky zväčší.

Make-up zrkadlá - pohodlie každodenných činností

Každá žena vie, že dobrý mejkap sa dá vytvoriť iba pri dobrom svetle a správnom zrkadle. Z tohto dôvodu sú zrkadlá na líčenie veľmi užitočnou pomôckou, ktorá uľahčuje každodennú starostlivosť tým, že zaisťuje dostatočnú viditeľnosť. Vďaka nim si môžeme byť istí, že líčenie prebehlo správne a po výstupe na denné svetlo sa na našej tvári neobjaví žiadne prekvapivé prekvapenie.

Dekoratívne zrkadlá ako jemný interiérový akcent

Dekoračné zrkadlá sú skvelou alternatívou k obrazu. Krásne zdobia stenu a v prípade potreby na nich vidíte. Ich zavesenie na správne miesto vnáša do miestnosti eleganciu a jemne opticky zväčšuje priestor. Kombinácia farby rámu zrkadla s ďalšími doplnkami vytvorí jedinečný a súvislý celok.

Zrkadlá