Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok

Voľný čas vonku je nesmierne dôležitý. Nič vás neuvoľní ako teplé slnečné lúče, jemný vánok a vôňa prírody. Aby bola záhrada a balkón ideálnym miestom na odpočinok, stojí za to postarať sa o vhodný záhradný nábytok , ktorý nás poteší nielen pohodlím použitia, ale bude tiež zaujímavým dekoratívnym prvkom záhradného priestoru.

Pohodlné záhradné stoličky

Nie je nič príjemnejšie, ako si oddýchnuť na pohodlnej stoličke a zabaliť sa do slnečných lúčov. Je tiež ťažké si predstaviť činnosť, ako je opaľovanie, bez poriadnej záhradnej stoličky . Veľkou výhodou záhradných stoličiek je ich mobilita, vďaka ktorej môžeme každý deň ľubovoľne meniť miesto nášho odpočinku a objavovať našu záhradu nanovo.

Balkónový nábytok - jedinečný priestor pre relaxáciu

Balkónový nábytok umožňuje na malom priestore vytvoriť jedinečnú oddychovú zónu. Aj vďaka nim môžeme tráviť príjemné chvíle s blízkymi pod holým nebom, aj keď nemáme záhradu. V kombinácii s jemnými dekoráciami vytvára balkónový nábytok veľmi atmosférický a jedinečný priestor.

Osvetlené záhradné kvetináče na zdôraznenie krásy vegetácie

Rastliny sú to, čo nás robí šťastnými, keď trávime čas v záhrade alebo na terase. Použitie vhodných hrncov vám umožní zdôrazniť ich krásu. Bohužiaľ, keď sa zotmie, často nemôžeme obdivovať svoje obľúbené kvety. Riešením sú osvetlené záhradné kvetináče, ktoré jemne osvetlia tak rastliny, ako aj priestor okolo nich.

Záhradné stoly - ideálne miesto na kávu

Káva v záhrade alebo na balkóne chutí oveľa lepšie a môžeme si na nej pochutnávať takmer tri sezóny. Najdôležitejšie však je mať špeciálne miesto pre opojné chvíle pri šálke aromatického výluhu. Záhradné stoly sú veľmi dôležitým prvkom terasovej alebo balkónovej výzdoby, ktorá tiež umožňuje jesť chutné domáce jedlá pod mrakom a spolu s ostatným záhradným nábytkom vytvára veľmi príjemné miesto.

Záhradný nábytok