Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné stoly

Záhradné stoly

Záhradný stôl: zelené srdce vášho domova

Nič nespája rodinu a priateľov viac ako spoločné hodovanie pri domácom stole. Za priaznivého počasia má záhradný stôl rovnaké úžasné vlastnosti - preto stojí za to postarať sa o to, aby bol nielen krásny, ale predovšetkým solídne vyrobený. Záhradné stoly, ktoré nájdete v našej predajni, vyrábajú renomovaní výrobcovia, vďaka čomu kombinujú jedinečný dizajn, odolnosť materiálov a moderné konštrukčné riešenia.

Ako sa hodí záhradný nábytok?

Pri výbere stola a sedadiel do záhrady stojí za to inšpirovať sa vašim obľúbeným štýlom, aby ste vytvorili súvislý priestor na relaxáciu vonku. Na výber máme klasické záhradné stoly s obdĺžnikovou doskou, ako aj oválne alebo okrúhle stoly, ktoré zaberajú menej miesta. Je dôležité, aby rozmery nábytku zodpovedali priestoru, ktorý má zaberať, a aby zodpovedali výške vybraných stoličiek.

Nábytok na terasu - aký materiál zvoliť?

Alternatívou k prírodnému drevu alebo jemnému ratanu sú mimoriadne odolné syntetické materiály. Terasový nábytok z umeleckého dreva, technoratanu alebo kovu nevyžaduje takmer žiadnu starostlivosť a vyzerá veľmi efektívne v tradičnom aj modernom dekore.

Nábytok na malý a veľký balkón

Rekreačný kútik môžete vytvoriť bez ohľadu na veľkosť balkóna. Malé budú vhodné na ľahké, prenosné záhradné stoly a kávové stoličky typu bistro, pre väčšie - široké a nízke lavice, pohodlné balkónové kreslá, ako aj sedačky s ďalším úložným priestorom na drobnosti.