Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné stoličky

Záhradné stoličky

Moderný a klasický, ale vždy pohodlný záhradný nábytok

Náš internetový obchod ponúka množstvo záhradného nábytku, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť modernejším alebo klasickejším úpravám záhrady, balkóna alebo terasy. Vyznačujú sa veľmi dobrou kvalitou spracovania a prepracovanosťou všetkých detailov, čo sa prejaví nielen vo vysokej estetike, ale predovšetkým v životnosti a funkčnosti. Vyrobené z rôznych materiálov (drevo, plast, kov, technoratann) bude možné zvoliť súpravu, ktorá bude vyhovovať našim individuálnym potrebám.

Záhradné stoličky

Záhradné stoličky by mali byť predovšetkým pevné - bez ohľadu na to, z akého materiálu sú vyrobené. Záhradné stoličky, ktoré ponúkame, sa budú s úspechom používať mnoho rokov bez obáv, že sa rozpadnú, prasknú, hrdzajú - stratia pôvodný vzhľad a vlastnosti. V ponuke sú rôzne modely stoličiek, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť ďalšiemu záhradnému nábytku.

Nábytok na balkón

Nábytok na balkón vám umožní zariadiť tento priestor individuálne. Ich veľkosť a spôsob ich výroby umožňuje ľahké použitie, skladanie a skladovanie. Nábytok na balkón je veľmi dobre chránený pred UV žiarením a vonkajšími faktormi. Vďaka tomu nie je potrebné ich rýchlo udržiavať. Stoly, stoly, stoličky, nábytok na relaxáciu alebo na usporiadanie vecí na balkóne vám umožnia vytvoriť skutočnú balkónovú oázu pokoja.

Nábytok na terasu

Terasa je často najdôležitejším miestom v dome. Vhodná sada terasového nábytku vám umožní naplno využiť jeho potenciál. Ponúkame sady terasového nábytku, ktoré vám umožnia odpočívať, tráviť čas s deťmi, rodinou a priateľmi. Nábytok na terasu obsahuje súpravy vrátane voľného času, ako aj nábytok, ktorý vám umožní jesť jedlo. Možnosť akejkoľvek konfigurácie umožňuje prispôsobiť typ nábytku rozmerom a tvaru terasy, pričom sa zohľadní aj typ fasády, obkladov a doplnkov.