Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné pohovky

Záhradné pohovky

Záhradné sedačky: krásne, praktické, pohodlné

Záhrada nie je len pútavým rastlinným usporiadaním, ale predovšetkým miestom na relaxáciu s príbuznými a priateľmi. Centrálnym stretávacím bodom na záhrade je roh upravený pre letnú obývaciu izbu, v ktorom najdôležitejšiu úlohu zohráva pohodlné a praktické sedadlo v podobe záhradnej sedačky - jednej vo vašich obľúbených farbách a štýle. Doplnená stolom a kreslami vytvorí dokonalú voľnočasovú súpravu a jarno-letný vonkajší jedálenský priestor.

Záhradný nábytok na mieru

Pri výbere perfektnej pohovky pre vašu záhradu je najdôležitejšie optimálne využitie priestoru. Ak nás to neobmedzuje, môžeme zvážiť kúpu rohovej sedačky, ktorá zaistí pohodlný odpočinok aj niekoľkým hosťom, ktorí na nej sedia. Zaujímavým riešením sú tiež modulárne vonkajšie sedacie súpravy, ktorých vzhľad a veľkosť je možné podľa potreby upraviť, prispôsobiť sa aj malému priestoru terasy alebo balkóna.

Celoročný nábytok na terasu

Pohovky na terasu dostupné v našej ponuke nevyžadujú špeciálnu ochranu mimo sezóny, pretože sú vyrobené z materiálov odolných voči nečistotám, slnku alebo vlhkosti. Záhradné sedačky vyrobené z prírodného dreva alebo ratanu je možné udržiavať v skvelom stave len pri minimálnej starostlivosti a za nízke náklady. Výrobky vyrobené z plastov, ako je polyratan, ekologické drevo alebo kov, nevyžadujú nijaké ošetrenie na ochranu pred jesenným a zimným počasím.

Praktický kus nábytku na balkón

Pohovky majú tiež vankúše odolné voči vyblednutiu a odnímateľné poťahy, ktoré sa z času na čas ľahko umyjú alebo osviežia. Ak vám záleží na ľahkosti formy, môžete si zvoliť pohovku na nohách, ktoré uľahčujú udržiavanie čistoty, tiež pod nábytkom. Potrebujete viac miesta na drobnosti? Vyskúšajte modely s úložným priestorom dômyselne ukrytým v sedáku. A ak vás obmedzuje malý priestor na balkóne, vyberte si jednoduchú pohovku bez podrúčok a zvoľte ďalšie sedadlá v podobe záhradných stoličiek alebo kresiel.