Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné kvetináče

Záhradné kvetináče

Záhradné kvetináče: štýlová bodka na „i“

Záhradné kvetináče sú dôležitým prvkom záhradnej architektúry. Plnia nielen praktickú funkciu, ale predovšetkým estetickú, splynú s flórou a ostatnými prvkami záhradnej techniky. Ich nákup by nemala byť náhoda, ale zámerná voľba - tak si pozrite širokú škálu produktov s rôznymi rozmermi a tvarmi, aby ste našli taký, ktorý dokonale doplní vašu víziu.

Záhradné kvetináče vhodné na záhradný nábytok

Hlinená alebo drevená miska zdôrazňujúca idylickú atmosféru alebo moderná, kompozitná skrinka pre milovníkov záhradného minimalizmu? Výrobky z našej ponuky zaujmú rôznymi tvarmi, farbami a textúrami, takže ich ľahko zladíte s dizajnom záhradného nábytku a vlastnosťami rastlín, ktorým majú slúžiť. Krásny vzhľad však nie je všetko - rovnako ako v prípade záhradného nábytku stojí za to zvoliť materiál odolný voči vrtochom počasia. Podľa vašich preferencií si môžete zvoliť správne impregnované drevo, mrazuvzdornú keramiku alebo takmer nezničiteľný betón alebo syntetické materiály, najlepšie recyklované.

Osvetlené záhradné kvetináče

Fenomenálne osvetlenú záhradu, jemne presvetlenú terasu, príjazdovú cestu zvýraznenú svetlom alebo verandu dosiahnete vďaka osvetleným záhradným kvetináčom v LED technológii. Ich úlohou nie je len poskytnúť veľkolepý vizuálny efekt, ale aj uľahčiť pohodlný pohyb po zotmení. Osvetlené kvetináče dostupné na trhu sú káblové alebo bezdrôtové a ich vyžarované svetlo je tiež úplne bezpečné pre živé rastliny.

Štýlový doplnok balkónového nábytku

Každý balkón sa môže stať vysnívaným miestom pre relaxáciu, ak si dobre vyberieme nábytok a štýlové kvetináče, ktoré zvýraznia krásu vašich obľúbených rastlín. Pri zdobení malého priestoru môžete položiť jeden silný prízvuk v podobe veľkého terasového hrnca alebo kompozície pozostávajúcej z klasických balkónových boxov, stojacich alebo zavesených na balustráde.