Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné kreslá

Záhradné kreslá

Ako si vybrať dokonalé záhradné kreslo?

Estetické, pohodlné, odolné - tak by malo vyzerať záhradné kreslo, ktoré dokonale splní svoju funkciu. Dizajn záhradného nábytku v tejto kategórii umožňuje výber z klasických kresiel s podrúčkami, zušľachtených v podobe leňošiek alebo závesných kresiel s jemnou, relaxačnou hojdacou funkciou. Vyberte si také, kde budete tráviť čas obľúbenou formou: vychutnávaním kávy, čítaním knihy alebo len tak zdriemnutím na pohodlnom sedadle s nastaviteľným operadlom.

Vlajková loď nábytku na balkón

Aj skromný balkón z hľadiska veľkosti sa môže zmeniť na vysnívaný kútik na odpočinok. Vďaka balkónovým kreslám zariadite priestor, kde vyrazíte dych z každodenného života, a v lete budete prijímať hostí. Je dôležité, aby tento typ nábytku mal univerzálnu hĺbku sedadla, ergonomicky tvarované operadlo a zodpovedajúce vankúše, ktoré sa ľahko čistia. Dodatočné pohodlie poskytujú aj podrúčky a stupačky, ktoré v dobre navrhnutom nábytku nezaberajú žiadny ďalší priestor a výrazne zvyšujú ich atraktivitu.

Vytvorte si svoj terasový nábytok

V našej predajni nájdete široký výber kresiel na záhradu alebo terasu, ktoré ľahko skomponujete do obývacej súpravy s nábytkom z iných kategórií. So zodpovedajúcim konferenčným stolíkom a pohovkou v rovnakom štýle vytvoria skutočnú vonkajšiu obývaciu izbu, ktorá nie je nijako nižšia ako pohodlie tradičnej obývacej izby.

Záhradný nábytok - plastový alebo prírodný?

Záhradné kreslá, ako každý kus nábytku určený na vonkajšie použitie, musia byť vyrobené z vhodných materiálov. Roky sú roky populárne plasty, napríklad polyratan, ktoré sa podobajú na tradičné suroviny, ale sú oveľa odolnejšie voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok. Kreslá z prírodného ratanu alebo dreva si vyžadujú trochu sezónnej starostlivosti - neoplatí sa vám však pohodlie?