Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné bary

Záhradné bary

Neviete, ako zariadiť pohodlný priestor na grilovanie v záhrade? Alebo sa už nudíte svojim nepríjemným balkónom? Ak odpoviete kladne na aspoň jednu z vyššie uvedených otázok, stojí za to hľadať novú sadu záhradného nábytku alebo terasu.

Záhradný nábytok - čo je nové a čo si vybrať z klasiky?

Aj keď v ponuke výrobcov stále pribúdajú nové modely záhradných stolov alebo stoličiek, stále sú veľmi populárne drevené súpravy v podobe záhradných barov. Za takým stolom a lavičkou sa dá pohodlne posedieť, zjesť grilovanú klobásu a cítiť sa ako na dovolenke. Je tiež škoda nevenovať pozornosť súprave záhradného nábytku z polyratanu alebo plastu. Aj keď oba materiály ešte nie sú také populárne, užívatelia ich považujú za mimoriadne pevné a pevné. Polyratanový záhradný nábytok a ďalšie materiály majú tiež ďalšiu veľmi dôležitú vlastnosť, sú mimoriadne ľahko čistiteľné a je tiež ťažké dosiahnuť ich nevzhľadný vzhľad.

Z klasického záhradného nábytku si môžete vybrať aj menšie drevené zostavy na balkón. Stačí menší stôl a stolička, aby ste sa aj na malom povrchu cítili ako na dovolenke. Stačí trocha fantázie a pár zelených rastlín.

Záhradné bary, kedy budú fungovať?

Aj keď do modernej záhrady obvykle dávame súpravu ratanového nábytku alebo polyratanu, veľmi dobre tu poslúži aj klasický záhradný bar. Je to dokonalý kus nábytku pre tých, ktorí radi pozývajú hostí do svojej záhrady a hodujú s nimi až do rána. Záhradný stôl - na čo by ste si mali pamätať?

V prvom rade o prispôsobení jeho veľkosti našim preferenciám. Ak často hodujete na záhrade a pozvete svoju rodinu a priateľov na slnko, vyberte si rozťahovací stôl, kde môže každý pokojne sedieť. Ak nie ste zástancom takýchto udalostí a využiteľný priestor vám neumožňuje rozložiť veľký kus nábytku, zaujímavým riešením bude malá sada nábytku v podobe skladacieho stola a štyri stoličky. Okrem toho môžete prenosnú súpravu kedykoľvek vziať so sebou na dovolenku a pohodlne odpočívať, napríklad v organizovanom kempingu.

Nábytok na balkón - každý si nájde súpravu pre seba!

Je to pravda. K splneniu očakávaní obyvateľov blokov prispeli aj výrobcovia pripravujúci ponuku záhradných produktov. Z balkónových súprav dominujú malé stoly a stoličky, ktoré sa zmestia aj na veľmi malú plochu. Vyberte si sadu z plastu alebo dreva!

Už viete, ktorú sadu záhradného nábytku si zvoliť? Prezrite si produkty z tejto kategórie a užite si príjemný pobyt vonku.