Doprava zdarma od €100
Viac ako 42 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stoličky

Stoličky

Široký výber jedálenských stoličiek

Stôl a stoličky v jedálni sú najdôležitejšími kusmi nábytku v tejto miestnosti, čo skutočne určuje štýl. Mali by byť vybrané v pomere k veľkosti jedálne a ich farby a charakter by mali zodpovedať všeobecnému typu povrchovej úpravy v dome. Jedálenské stoličky by mali byť všetky rovnaké v miestnosti a mali by tesne priliehať k vášmu stolu (dobrou možnosťou je kúpiť si celú súpravu). Do jedálne sa zmestia čalúnené, drevené alebo čalúnené stoličky . Vynikajúco fungujú aj ľahko čistiteľné modely.

Pohodlné a štýlové kancelárske stoličky

Kancelárska práca pred počítačom a za stolom znamená sedieť mnoho hodín na jednom mieste s veľkým zaťažením na chrbte. Z tohto dôvodu je najdôležitejším kusom nábytku v kancelárii, ktorý by sa mal starostlivo vyberať, kancelárska stolička . Musí byť pohodlný, funkčný a odolný, rovnako ako štýlový, vďaka čomu získa vzhľad v kancelárii ten správny charakter. Ponúkame pohodlné kancelárske stoličky s profilovaným operadlom, lakťovými opierkami alebo podhlavníkom, ktoré sú vyrobené z mnohých materiálov - kože, velúru alebo imitácie prírodnej kože.

Čalúnené stoličky zodpovedajúce každému štýlu

Naša ponuka obsahuje široký výber čalúnených stoličiek s možnosťou objednania v akejkoľvek farbe. Veľký výber rôznych modelov vám umožní nájsť tie, ktoré sa dokonale hodia k štýlu vášho domu alebo bytu. Čalúnené stoličky nájdu uplatnenie v kuchyni, jedálni alebo pri stolíku v obývacej izbe. Ich všestrannosť súvisí s rozmanitosťou použitých materiálov, ktorá ide ruka v ruke s atraktívnou cenou a zaujímavým dizajnom.

Moderné stoličky

Moderné stoličky dostupné v našej ponuke sú príležitosťou na kúpu štýlového nábytku za atraktívne ceny, ktoré dodajú každej miestnosti moderný vzhľad s náznakom extravagancie a vkusu. Moderné stoličky dokonale zapadajú do futuristického, glamour alebo loftového štýlu. Je dôležité mať dobrý zmysel pre materiály a trochu odvahy pri výbere ich tvaru. Náš široký sortiment moderných stoličiek splní všetky vaše požiadavky.

Stoličky