Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stojany na noviny

Novinové stánky sú užitočné na miestach, kde zvyčajne trávime veľa času čakaním na svoju príležitosť. Čakáreň, recepcia, zdravotné stredisko ... niekedy sa však nudíme aj v kaviarni alebo butiku - najmä keď si kamarátka vyberie pre seba nové šaty a už vás to unavuje. Niekedy čítame v riadkoch k zubárovi, kaderníkovi alebo kozmetičke.

Užitočné nábytkové doplnky sú ...?

Novinový stojan je jedným z najužitočnejších nábytkových doplnkov. Jedná sa o špecifický typ novinového stojana, ktorý slúži ako sklad, ktorý chráni tlač pred poškodením a svojím spôsobom zaisťuje aj jej segregáciu. Kto z nás sa nenudil v čakárni na nejakom mimoriadne nepríjemnom mieste? Zamestnávať hlavu niečím iným ako čakaním na diagnózu, ale minimálne znížiť stres a odpútať pozornosť od každodenných problémov.

Z čoho sú vyrobené stojany na noviny?

Príjemné príjem prírodného prútia, drevo alebo plátno sú vhodné na noviny rovnako ako sklo, kov alebo plast. Základom je stabilita a estetický vzhľad, ktorý by mal ísť ruka v ruke s dizajnom interiéru. Držiak novín by mal vyčnievať z prostredia, ukázať, že je tu niečo, čo vám môže spríjemniť čas a zamestnať vašu myseľ príjemným čítaním.

Drevené stojany na noviny doma

Okrem zjavnej výhody držiaka časopisov vo verejnom priestore treba spomenúť aj dôležitú úlohu, ktorú hrá v domácnosti. Novinový stánok je organizátor, kde ukladáme nielen týždenníky, módne časopisy, sprievodcov a záujmové noviny, ale aj krížovky, knihy, niekedy dokonca mapy a letáky. Jedným slovom všetko, čo by malo byť po ruke, keď sa nudíme. Jednoduché a elegantné - majú byť príjemné pre oči a funkčné. Drevené držiaky na noviny , ktoré si najčastejšie kupujeme do domácnosti, by mali ladiť s dizajnom interiéru.

Kovový stojan na noviny v salónoch

Kov je materiál, ktorý je odolnejší ako drevo, a preto niet divu, že sa kovové kufríky na noviny objavujú v kaderníckych a módnych salónoch či kozmetičkách. Metal dáva dizajnérom široké spektrum možností. V dnešnej dobe ide rozmanitosť foriem ruka v ruke s prelamovanými vzormi a jednoduchosťou tvarov. Módna geometrizácia je znakom moderny, ktorá je dnes vo verejnom priestore všadeprítomná.