Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Retro svetlá

Retro svetlá

Retro lampa - ktorú si zvoliť?

Retro štýl sa vracia k obľúbeným. Je to vidieť na usporiadaní apartmánov, často v starých, jedinečných budovách s dušou. Pripomína nám radostné časy mladosti. Chvíle strávené medzi blízkymi. Osvetlenie a nábytok s históriou sú jedinečné veci. Prinášajú kúzlo a jedinečný charakter. Zvyčajne sa spájajú s kvalitným spracovaním, ktoré vydrží roky a s pribúdajúcim rokom bude starnúť a získavať na hodnote. Nie každý si môže dovoliť také jedinečné veci. Ich množstvo je obmedzené a často ide ruka v ruke s vysokou cenou. Na pomoc prichádzajú značky nábytku a osvetlenia, ktoré sú týmto trendom inšpirované. Vytvárajú ho nanovo na základe moderného dizajnu. Vintage lampy dostupné v našom obchode vám prinesú úžasné spomienky. Potešia oko a nezruinujú váš domáci rozpočet. Pre kuchyňu odporúčame výber stropných svietidiel, závesné svietidlá budú fungovať nad stolom, estetické steny budú perfektne zdôraznené retro nástenkami. Naša ponuka predstavuje najlepšie návrhy žiaroviek, nábytku a doplnkov v retro štýle, ktoré sú k dispozícii za priaznivé ceny - pre každý rozpočet.

Retro závesné lampy alebo nástenné svietniky?

Moderná izba určite získa chuť, keď sú v nej retro závesné lampy. V závislosti od potrieb interiéru by malo byť osvetlenie vybrané tak, aby sa miestnosť stala funkčnou aj krásnou. Svietidlá dostupné v našej ponuke majú rôzne materiály a technické parametre. Závesná lampa je riešením do obývacej izby. Bude osvetľovať stred miestnosti a bude dobre fungovať nad stolom. Nástenné lampy doplnené o teplé žiarovky zdôraznia atmosféru vinobrania. Retro nástenné svietidlá doplnia takmer akýkoľvek interiér. Majú malú veľkosť, dodávajú štýl a zdôrazňujú detaily aranžmánu. Najčastejšie sa návrhári zameriavajú na miesta ako obývacia izba, spálňa alebo chodba. Je len na nás, aké typy osvetlenia zvolíme, aby zodpovedali súčasným trendom.

Záleží na počte svetelných zdrojov?

V súčasnosti návrhári zariaďujú miestnosti tak, aby využívali akýkoľvek priestor. Zákazníci majú často malú plochu, ktorú je ťažké funkčne osvetliť a zároveň zdôrazniť jej krásu. Túto úlohu je schopný dokončiť iba kvalifikovaný a skúsený svetelný dizajnér. Ak však chceme experimentovať, môžeme zvoliť luster vybavený niekoľkými LED svetelnými zdrojmi. Takmer každý výrobca má rovnaký alebo podobný model s iným počtom svetelných bodov. Svietidlá sa líšia typom, štýlom a farbou nití. Možností je veľa. Stropné osvetlenie je dobrá a ekonomická voľba.

Dôležitý je typ vinobranej lampy.

Osvetlenie v retro štýle do značnej miery závisí od typu miestnosti. Najčastejšie si zákazníci vyberajú výrobky dostupné v mnohých farbách. Vďaka tomu ľahko nastavíme lampu do vybraného interiéru. Retro závesné svietidlo bude fungovať v miestnosti, napríklad v obývacej izbe. Na druhej strane podlahové svietidlá osvetlia priestor, v ktorom chceme relaxovať. V dome s charakterom by mala byť prítomná aj retro stojaca lampa. Krásne sa predstaví ako vintage doplnok v spálni alebo kancelárii. Prezrite si viac retro žiaroviek a skontrolujte všetky zaujímavé informácie o vybranom produkte. Náš obchod ponúka široký sortiment žiaroviek. Môžete si vybrať z desiatok tisíc produktov. Všetky populárne kategórie nájdete na našom webe. Vitajte!

Retro svetlá