Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Plastové stoličky

Plastové stoličky

Ktoré stoličky by ste si mali zvoliť do interiéru?

Hľadáte perfektné riešenie v oblasti jedálenských stoličiek? Pýtate sa, či sú čalúnené modely skutočne pre vás? Koniec koncov, ich povrch sedadiel alebo operadiel sa môže znečistiť a máte doma domáce zvieratá alebo malé deti? Dobrou alternatívou k takýmto stoličkám budú modely vyrobené z plastu. O chvíľu vám o nich povieme niečo viac.

Plastové stoličky - čo by ste o nich mali vedieť?

Aj keď ich popularita prekvitala relatívne nedávno, už si získali srdcia mnohých milovníkov škandinávskeho štýlu. Stoličky tohto typu majú zvyčajne sedadlo a operadlo vyrobené z plastu, zatiaľ čo nohy sú vyrobené z dreva s prídavkom kovu, napríklad natretého na čierno. Táto povrchová úprava je moderná a veľmi obľúbená. Dá sa dosť dobre povedať, že stoličky tohto typu zapadnú do štýlu každého interiéru so škandinávskym nádychom, ktorému dominujú prírodné farby a pomerne minimalistická forma.

Jedálenské stoličky - prečo je plast dobrou voľbou?

Plast použitý na stoličkách má veľa výhod, ale kľúčom bude ľahká údržba a univerzálna povrchová úprava. Stoličky je možné čistiť tekutinou, mliekom alebo horúcou vodou, a to aj v prípade veľmi silného znečistenia. Dôležité je, že takéto modely budú skvele fungovať aj na terase, pri organizovaní miestnych rodinných akcií. Deti sa potešia na stoličkách, na ktorých sa im budú rozmazávať špinavé ruky, a rodičia sa konečne budú môcť na škvrny s ľahkosťou pozerať.

Moderné stoličky - obrovský výber modelov

Aj keď plastové stoličky môžu byť spojené s klasickým bielym modelom, treba zdôrazniť, že farebná škála je tu pomerne rozsiahla. K dispozícii je tiež veľa variantov. Vďaka tomu si každý majiteľ domu s menšou alebo väčšou obývacou izbou a samostatnou jedálňou nájde model, ktorý zodpovedá jeho očakávaniam.

Ak neviete, ktoré stoličky zvoliť, a zároveň hľadáte možnosť rozpočtu, plastové stoličky budú pre vás dokonalým riešením.