Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Plastové sedadlá

Plastové sedadlá

Plastové sedačky

Plastové kreslá sú synonymom pre myšlienku moderného dizajnu. Moderné kreslá, vyrobené z ľahko čistiteľných materiálov a materiálov, predstavujú širokú škálu štýlov, tvarov a farieb. Moderné, minimalistické, len aktuálne!

Kreslá musia byť pohodlné!

Zvyčajne sa používajú na odpočinok, relaxáciu s knihou, sledovanie vašich obľúbených sérií a niekedy na zdriemnutie alebo pletenie. Hlavným determinantom ideálneho kresla je pohodlie a funkčnosť. Keď sedíte v kresle, mali by sme sa cítiť čo najpríjemnejšie. Na prehĺbenie vašej relaxácie môže byť kreslo vybavené pohodlnou podnožkou, prikrývkou a vankúšom. Zdriemnutie v takomto kresle nám pomôže znovu získať rovnováhu po náročnom pracovnom dni.

Plastové sedačky

Tvarované moderné kreslá z plexiskla alebo sklolaminátu majú pomerne často neobvyklé, až sochárske tvary. Takéto kreslá sú ideálne pre súčasné interiéry na základe široko chápanej myšlienky dizajnu. Jednoduchosť foriem dosahujúcich minimalizmus znamená hospodárnosť, redukcia tvaru stoličky na jeden súvislý orgán. S priemyselným dizajnom interiéru idú ruka v ruke módne kombinácie poťahov alebo umelej kože s kovovými detailmi alebo chrómovanými rámami.

Kreslá do miestnosti - ktoré si zvoliť?

Ak plánujete zariadiť interiér v modernom štýle, vyberte si kreslá z plastu, ktoré budú ladiť so zvyškom aranžmánu. Riaďte sa pravidlom: čím jednoduchšie, tým lepšie. To isté platí pre minimalistické interiéry, hospodárne pri zdobení, aj pre ekologický štýl. Kreslo vyrobené z recyklovaných materiálov nemusí byť škaredé - práve naopak! Napokon pomáha udržiavať naše prostredie čisté a neporušené.

Moderné kreslo

Projekty najodvážnejších návrhárov predpokladajú neobvyklé kombinácie látok, recyklácie a neobvyklých tvarov. Tieto typy kresiel sa perfektne hodia do interiérov, ktoré majú túto umeleckú hranu. Konzistentné farby, zladenie vhodných detailov, zachovanie konzistentného štýlu - to je záruka výberu správneho moderného kresla.