Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Nočné stolíky

Nočné stolíky

Nočný stolík - spoločník každej postele

Nočné stolíky v spálňach sú vďaka svojej aplikácii veľmi užitočnými a užitočnými kusmi nábytku. Primárne sa majú používať na ukladanie najnutnejších drobností pri posteli a tiež majú schopnosť ukladať na ne jednotlivé doplnky. Môžu to byť pomôcky, ako napríklad budík, okuliare alebo diaľkové ovládanie. Na nočný stolík sa dá uložiť aj mnoho ďalších vecí, nabíjačky na rôzne prístroje, kniha alebo časopis na čítanie, všetky druhy nočných krémov a oveľa viac. Je to skutočne funkčný kus nábytku, ktorý by sa mal nachádzať pri každej posteli.

Drevený nočný stolík, nikdy nezabudnutý

Nočné stolíky založené na dlhých nohách alebo kovovej podpere vyzerajú dosť neobvykle a moderne, preto sa nie každý rozhodne ich kúpiť. Pre väčšinu je dôležitá klasika v podobe stola z dreva, ktorý ladí s inými druhmi nábytku z rovnakého materiálu. Dokážu dokonale zladiť zvyšok vybavenia a vytvoriť s ním neobvyklú súpravu, preto sú také univerzálne a žiaduce.

Biely nočný stolík - jednoduchý a elegantný

Pre fanúšikov minimalizmu budú biele nočné stolíky perfektné, pretože svojím jasným odtieňom dodajú celej miestnosti čaro. Biele nočné stolíky vyzerajú úžasne, ak majú zabudované podsvietenie. Aby tento kus nábytku pôsobil elegantnejšie, môžete do jeho vnútra umiestniť štýlovú lampu, sviečku alebo malú vázu s kvetinou. Stôl bude nielen skvelým prvkom vybavenia izieb, ale tiež pomôže spálni vyzerať esteticky a vkusne.

Spálne pre každého

Okrem praktického použitia vyzerajú stolíky v spálni mimoriadne atraktívne. Môžu byť vyrobené v mnohých štýloch, od klasických a elegantných až po štýlovejšie a modernejšie modely. Niektoré z nich môžu mať výsuvné zásuvky, iné môžu byť otvorené alebo majú priehradky na knihy alebo notebook. Môžu mať rôzne odtiene a rozmery, takže si môžete zvoliť dokonalý typ pre každú spálňu. Výber najlepšieho strihu závisí výlučne od našich preferencií a od toho, čo považujeme za najlepšiu voľbu.