Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Nástenné maľby

Nástenné maľby

Fototapety na lunares.eu - Zmeňte vzhľad svojho bytu alebo domu

Kategória nástenné maľby pokrýva široké spektrum samolepiek na stenu. Líšia sa rozmermi, vzormi a hrúbkou. Fototapety, ktoré sú bežne známe, sú perfektnou voľbou, ak chcete osviežiť svoju izbu. Vďaka nástennej maľbe môžete získať veľmi rozmanité a zaujímavé efekty bez toho, aby ste museli maľovať steny. Fototapetu je možné meniť kedykoľvek počas roka. Už nemusíte čakať na zlepšenie počasia, na to, aby „steny rýchlejšie schli“ - na vytapetovanie miestnosti potrebujete nejaký čas a dobré lepidlo. Veľký výber zahŕňal: 3D nástenné maľby, priestorové nástenné maľby, detské nástenné maľby, izbové nástenné maľby a nástenné maľby s vlastnosťami špecifickými pre každé mesto. Pozývame vás na prehliadanie fototapiet s mestami .

Fototapety na mieru - čistá práca a efekt WOW

Chcete si objednať fototapetu v konkrétnej veľkosti? Žiaden problém. Musíte len presne určiť, o aký rozmer máte pri objednávke záujem. O zvyšok sa postaráme. Jednoduché? Meranie je prvou a najdôležitejšou etapou. Preto vám odporúčame prečítať si nášho sprievodcu: Ako merať stenu na nástennú maľbu? Zaujíma vás, ako merať fototapetu? Tu je niekoľko užitočných trikov:

 1. Vždy zmerajte najvyšší bod. Pre rovné steny je to triviálna rada, ale predpokladajme, že chcete tapetovať podkrovie alebo chodbu. Odporúčame vám preto zamerať sa na najvyšší a najširší bod. Teraz pridajte ku každému výsledku 5 cm.
 2. A čo zákruty? Tiež plánujte pridať 5 cm.

3d fototapety a priestorové fototapety

Všetky produkty v kategórii 3D nástenné maľby sú úžasné efekty na stenu, ktoré vytvárajú optický klam vo vašom byte alebo dome. 3D nástenné maľby sú vytvorené špeciálne pre ľudí, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia vo svojej izbe. Kolekcia prezentovaných 3D nástenných malieb je úžasnou kombináciou vzorov a farieb, ktoré dodajú vášmu interiéru rozmanitosť a nový rozmer. Inštalácia takýchto nástenných malieb je mimoriadne jednoduchá, stačí si len dobre zmerať plochu, ktorú chcete vytapetovať.

Tu odporúčame nášho sprievodcu: Ako vymerať stenu pre fototapetu?

Ak hľadáte spôsob, ako vytvoriť moderný interiérový dizajn, potom vás tieto 3D nástenné maľby určite oslovia.

Viac v kategórii 3d fototapety .

Nástenné maľby na mieru na lunares.eu

Krásne vzory, farby a originálne motívy. To sú výhody nástenných malieb na mieru v obchode lunares.eu Náš obchod má najžiadanejšie motívy za posledných 10 rokov.

Nástenné maľby na mieru v našom obchode sú klasické, moderné a podkrovné témy. Mnohé z nich majú zvieracie, krajinné, kvetinové a zaujímavé abstraktné vzory. Veľmi populárne sú aj fotografické tapety s nie príliš dôležitými konceptmi. Napríklad kamene, stromy, maľby na stenu. Mnoho z dostupných kópií predstavuje zaujímavé a známe budovy. Nástenné maľby na mieru na lunares.eu sú najlepšími materiálmi za najlepšie trhové ceny.

Fototapety pre rôzne interiéry

Používanie nástenných malieb v interiéroch nie je nijako obmedzené. Všetky predstavené modely budú svoje funkcie plniť v rôznych miestnostiach. Univerzálnosť tohto typu riešení nepozná hranice. Tapety môžete implementovať do obývacej izby, spálne do jedálne alebo do miestnosti pre mládež.

Naše nástenné maľby budú vyhovovať aj všetkým zákazníkom B2B. Môžete ich použiť na zariaďovanie interiérov kancelárií, kancelárií, komerčných priestorov alebo reštaurácií. Vďaka našim fototapetám prejdú tieto miestnosti úplnou transformáciou! Vyskúšajte to s 3d tapetami - dodajte svojim interiérom hĺbku a ilúziu. Ak chcete vizuálne zväčšiť povrch bytu - hitom je 3d tapeta. Malé, úzke alebo nepravidelne tvarované miestnosti budú mať prospech z optického zväčšenia, predĺženia a jednotnosti tvarov. Dizajny v našom obchode sú istotou tých najmódnejších exemplárov posledných sezón.

Detské nástenné maľby

Hľadáte zaujímavý a originálny spôsob, ako vyzdobiť izbu pre svoje dieťa? Detské nástenné maľby zabezpečia, že sa z miestnosti stane útulný a chladný priestor. Schopnosť rýchlej zmeny dizajnu navyše poskytuje skutočne neobmedzený priestor na predvádzanie.

Chcete vedieť, ako odstrániť starú tapetu? Prečítajte si náš záznam v sprievodcovi: Ako odstrániť starú tapetu.

Vytvorte pre svoje dieťa miestnosť, ktorá vzbudí zvedavosť o svete. Použite nástennú maľbu, ktorá ukazuje krásu sveta. Možno si rodičom muža, ktorý miluje Malého princa? Vzor, na ktorom Malý princ sedí spolu s Foxom - je perfektnou voľbou!

Ak je váš syn alebo dcéra futbalovým fanúšikom, investujte do nástennej maľby na futbal. Doprajte svojmu dieťaťu zábavu. Doprajte jej návrat do svojej izby. A už nebude nepríjemný žiadny trest, pri ktorom pošlete svoje dieťa do jeho izby. Ďalšie fototapety pre deti nájdete v internetovom obchode lunares.eu

Nástenné maľby - Materiál

Fototapeta Latex Premium €16.25 /m²

Výber latexových tapiet bude vhodný na lepenie na povrchy, ako sú sadrokartónové dosky, tradičné alebo betónové omietky a nátery. Pred lepením zabezpečte správnu prípravu povrchu. Stenu treba vyčistiť a vysušiť. Ďalším krokom bude jeho naplnenie. Ak nebudete postupovať podľa týchto krokov, riskujete, že po nanesení fototapety budú viditeľné všetky hrčky a hrčky. V takomto stave necháme stenu 2 hodiny schnúť. Ďalším krokom bude lepenie tapety lepidlom. Chvíľu počkajte a potom nástennú maľbu nalepte na stenu. Pri lepení nezabudnite stlačiť fototapetu maliarskym valčekom. Použitie handričky alebo ruky na túto úlohu môže spôsobiť neopraviteľné poškodenie produktu. Na upevnenie efektu je možné použiť pevný laminát. Latex mierne spevňuje materiál, takže proces lepenia fototapiet bude oveľa jednoduchší ako v prípade tapiet z billboardového papiera. Pri lepení tapiet nezabudnite použiť správne množstvo lepidla. Jeho prebytok je možné odstrániť vlhkou handričkou alebo špongiou.

Najdôležitejšie funkcie na prvý pohľad:

 • Tlačte v technológii HP Latex, ktorá zaisťuje odolnosť po celé roky.
 • Zamýšľané použitie: obývacia izba, spálňa, hala, hotel, reštaurácia, konferenčná miestnosť, verejné budovy.
 • Gramáž: 220g / m2.
 • Max. šírka jednej rolky 135 cm.

Fototapeta na rúno (Super ECO) €19.35 /m²

Vliesová fototapeta sa líši od vliesovej podložky, ktorá vytvára vnútornú vrstvu produktu. Zvonku je chránená špeciálnou fóliou. Ich zoznam výhod je veľmi dlhý. Počnúc jednoduchou montážou, ktorá nevyžaduje takzvané „zmäkčenie“. Produkt sa po inštalácii nezmenšuje. Je pohodlné používať a starať sa o čistotu. Umývanie čistiacimi prostriedkami nemá vplyv na zhoršenie ich kvality alebo farby. Vliesový papier na stenu maskuje mierne a presné poškodenie steny. Malé škrabance pre ňu nie sú problémom. Jedná sa o dekoráciu, ktorú sa oplatí investovať raz, aby ste sa roky tešili z jej nádherných vlastností.

Najdôležitejšie funkcie na prvý pohľad:

 • ❤️Super ekologický, ideálny pre vaše dieťa.
 • Tlačte v technológii HP Latex, ktorá zaisťuje odolnosť po celé roky.
 • Účel: obývacia izba, spálňa, kuchyňa, hala, detská izba, hotel, reštaurácia, konferenčná miestnosť, verejné budovy, školy, škôlky, škôlky.
 • Gramáž: 270g / m2.
 • Max. šírka jednej rolky 105 cm.

Fototapeta Vinyl exkluzívne €22.75 /m²

Vinylové nástenné maľby majú mimoriadne hladký povrch. Vyrábajú sa na špeciálnom vliesovom podklade, ktorý je hrubší ako fototapeta z latexu. Produkt sa vyznačuje väčšou priepustnosťou vzduchu, vďaka čomu bude vinylová fototapeta použitá na miestach s vysokou vlhkosťou, napríklad v kúpeľni alebo v kuchyni. Vinylová fototapeta je odolná voči vyšším teplotám. Ľahko a čisto nalepíme. To je možné vďaka netkanej podsade použitej pri jej výrobe. Výtlačky na vinylových nástenných maľbách sú bez zápachu a neobsahujú škodlivé látky. Ak si to rozmyslíte a chcete zmeniť výzdobu steny pomocou vinylovej tapety, môžete to urobiť jednoduchým spôsobom. Produkt môžete odstrániť „jedným ťahom“ zo steny.

Najdôležitejšie funkcie na prvý pohľad:

 • Foto tapeta Exkluzívna štruktúra obrazu Plátno . Najvyššia kvalita pre náročného zákazníka.
 • Fototapeta vhodná na mokré umývanie.
 • Tlačte v technológii HP Latex, ktorá zaisťuje odolnosť po celé roky.
 • Účel: Pre každú izbu vrátane kuchyne a kúpeľne .
 • Gramáž: 390g / m2.
 • Max. šírka jednej rolky 126 cm.

Fototapeta Vinyl Wet €46.31 /m²

Svoje vinylové tapety môžete úspešne pripevniť na povrchy ako sadrokartón, dokončovacie nátery, ale aj betón a tradičné omietky. Aby ste sa zbavili jatočného tela, mali by ste novo vyrobené tapety ponechať voľné asi dva dni. Pred lepením by sa mala stena tradične pripraviť vyčistením, sušením a následným základným náterom. Lepidlo pripevnené k súprave rozpustíme podľa pokynov, ktoré sú súčasťou súpravy. Roztok by sa mal miešať, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia. Na miesto, kam chcete vinylovú tapetu umiestniť, označte zvislú čiaru pomocou kriedovej čiary alebo vodováhy. Tapetu môžete nalepiť rovnomerne a ľahko. Pripravené lepidlo dáme iba na stenu. Ďalším krokom bude nanesenie tapety a jej stlačenie maliarskym valčekom. Rovnako ako v iných prípadoch, fototapeta nie je lepená rukou. Takýto postup môže viesť k nezvratnému poškodeniu materiálu. Vinylová fototapeta stojí viac ako iné, ľahké lepenie a možnosť rýchlej demontáže sú však veľkými výhodami. Do týchto výhod sa oplatí investovať!

Najdôležitejšie funkcie na prvý pohľad:

 • Najvyššia kvalita pre veľmi náročného zákazníka.
 • Súčasťou tapety je špeciálne lepidlo a dokončovacia vrstva (tekutá dlažba) pre mokré miestnosti.
 • Fotografické tapety vhodné do mokrých miestností, ako je kúpeľňa a kuchyňa.
 • Tlačte v technológii HP Latex, ktorá zaisťuje odolnosť po celé roky.
 • Účel použitia: Každá izba vrátane kúpeľne a kuchyne.
 • Gramáž: 390g / m2.
 • Max. šírka jednej rolky 135 cm.

Fototapeta KnStick (samolepiaca) €26 /m²

Samolepiaca tapeta sa perfektne hodí na zdobenie hladkých povrchov. Patria sem sklo, čelo skrinky, dvere alebo dlaždice. Zdobí povrch a chráni pred budúcim poškodením. Veľkou výhodou je možnosť viacnásobného odlepenia a zmeny polohy tapety. Jeho povrch je lesklý a hladký, čo vytvára dojem hlbšej sýtosti farieb. Samolepiaca fototapeta môže byť navyše chránená špeciálnym laminátom, takzvaným „tekutým obkladom“. Produkt bude odolný voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu. Tento proces predlžuje životnosť fotografickej tapety. Jej každodenná starostlivosť a umývanie sa stanú detskou hrou.

Najdôležitejšie funkcie na prvý pohľad:

 • Schopnosť niekoľkokrát odlepiť a zmeniť polohu tapety.
 • Vhodný na mokré pranie.
 • Zamýšľané použitie: obývacia izba, spálňa, hala, hotel, reštaurácia, konferenčná miestnosť, verejné budovy.
 • Gramáž: 250g / m2.
 • Max. šírka jednej rolky 122 cm.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Ako odstrániť tapetu? Odstraňuje sa tapeta zo steny

Móda pre farebné tapety sa raz vráti, raz pominie. Pri ňom prichádza čas buď na prilepenie materiálu na stenu, alebo odstránenie tapety. A zatiaľ čo prvá etapa práce z uvedených príkladov, tj lepenie tapiet, je celkom príjemná, tapety nie sú úplne odstránené. Ako sa vysporiadať s odstránením tapety zo steny? Tu je náš sprievodca. Prejdete s ním ďalšími fázami práce: krok za krokom.

Nástenné maľby