Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Malé záhradné stoly

Malé záhradné stoly

Záhradný stôl pre špeciálne úlohy

Záhradné stoly, bez ohľadu na ich vzhľad, by mali byť predovšetkým funkčné. Veľký význam tu má moderná a možno ľahká konštrukcia, ktorá umožňuje rýchly presun nábytku na miesto, kde je to potrebné. Kľúčovým problémom je tiež možnosť skladania - dokonalý model záhradného stola by mal mať mechanizmus, ktorý vám umožní jeho ľahké uloženie do skrine, garáže alebo na balkón.

Doplnenie záhradného nábytku

Stoly na terase, na rozdiel od stolov v plnej veľkosti, zvyčajne nezaberajú veľa miesta, takže sú dokonalým doplnkom obývacej alebo jedálenskej súpravy. Malý záhradný stôl okrúhleho alebo obdĺžnikového tvaru je možné použiť napríklad počas záhradnej párty ako doplnkovú dosku stola na nápoje alebo riad, ale zároveň poskytuje pohodlie pri pití kávy v ktorejkoľvek časti záhrady.

Reprezentatívny kus nábytku na terasu

Oproti vzhľadu nie je funkčnosť jedinou výhodou terasových stolov - mnohé z nich majú veľký dekoratívny potenciál. Kto povedal, že krásnym záhradným stolom nemôže byť kvetinový záhon, podstavec na lampu alebo akýsi regál? Modely so štýlovými nohami, vyrobené z neobvyklých materiálov, s elegantnou sklenenou doskou alebo so sofistikovaným tvarom, sa dokonale hodia k doplneniu dekorácie a zdôrazneniu štýlu terasového usporiadania. Je však dôležité venovať pozornosť vzhľadu materiálu, ktorý by mal byť odolný voči škodlivým účinkom slnka a vlhkosti.

Perfektný kus nábytku pre malé i veľké balkóny

Záhradný stôl je kus nábytku, ktorý vám umožní zariadiť balkónový priestor aj za nízku cenu. Jednoduchý, skladací, vyrobený z ľahkého a odolného materiálu, vydrží nielen vrtochy počasia, ale zapadne aj do náročného priestoru a ľahko drží krok s meniacimi sa potrebami používateľov. Na druhej strane, charakteristický stôl v bistro štýle, doplnený štýlovými stoličkami, sa bude cítiť ako v skutočnej kaviarni bez toho, aby ste museli vyraziť do mesta.