Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Kožené kreslá

Kožené kreslá

Exkluzívne kožené kreslá

Elegantné kožené kreslo je pohodlné a veľmi pohodlné. Jeho kvalita je vysoká a stolička je jedinečná. V predaji sú veľké kreslá s vysokými operadlami alebo malé kreslá a modely s koženými opierkami na nohy. Používanie takýchto kresiel je dobrým riešením - v obývacej izbe môžete do takého kresla spadnúť a pozerať sa na televíziu, čítať knihu alebo lúštiť krížovku. Kreslá v kancelárii budú slúžiť ako pohodlné sedadlo pre mnoho ľudí, ktorí sa chcú rozprávať a stretávať na tom najlepšom mieste v pohodlných podmienkach.

Kožené kreslá - klasické aj moderné

Kožené kreslá nie sú len masívne kreslá do kancelárie. Okrem klasických modelov ponúka trh s interiérovým dizajnom aj modely čalúnené kožou v modernej podobe. Tvar takýchto kresiel je často veľmi efektný a extravagantný. Naša ponuka obsahuje rôzne farby koženého čalúnenia, nielen prírodnej kože, ale aj čalúnenie z ekokože.

Kreslo s podnožkou - Mercedes medzi kreslami

Kreslo s podnožkou je mimoriadne pohodlný kus nábytku. Môžete si na ňu sadnúť a položiť nohy na podnožku. Kreslo aj opierka nôh sú vyrobené z kože alebo ekokože a tvoria súvislú súpravu. Kreslá s podnožkou sa osvedčia ako vybavenie do študovne, kancelárie alebo salónu krásy - kdekoľvek je umiestnené pohodlné sedadlo.

Kožené lehátka

Po náročnom pracovnom dni je príjemné usadiť sa v mäkkom kresle. Na relaxáciu môžu poslúžiť aj kožené kreslá. Sú príjemné na dotyk, pretože pokožka je na dotyk saténová a navyše elastická, čo umožňuje relaxáciu a uvoľnenie svalov. Kreslá s opierkou na nohy dodatočne poskytujú podporu unaveným nohám.